Load Arabian Language
Load England Language
Load Persian Language
Change Language Change Language

SHR-Alex ليزر رفع موي زايد

 • پکیج ها و لیست هزینه ها


  پکیج یک : فول بادی صفر تا صد =  750،000  تومان

  پکیج دو : دست کامل – پا کامل – زیر مایو کامل – گودی کمر – باسن – شکم – زیر بغل – دور سینه – صورت =  580،000  تومان

  پکیج سه : دست کامل – پا کامل – زیر مایو – زیر بغل – لب و چانه =  430،000  تومان

  پکیج چهار : پا کامل – زیر مایو کامل – زیر بغل – لب و چانه =  310،000  تومان

  پکیج پنج : ساق پا – ساعد دست – زیر مایو کامل – زیر بغل – لب و چانه =  290،000  تومان

  پکیج شش : ساق پا – زیر مایو کامل – زیر بغل کامل – لب و چانه =  250،000  تومان

  پکیج هفت : ساعد دست – زیر مایو – زیر بغل – لب و چانه =  220،000  تومان

  پکیج هشت : زیر مایو کامل – زیر بغل – خط ناف – دور سینه – لب و چانه =  150،000  تومان

 • لیست هزینه ها بصورت جزء به جزء


  پا کامل =  190،000  تومان

  باسن =  90،000  تومان

  ران =  120،000  تومان

  ساق پا =  110،000  تومان

  خط باسن =  30،000  تومان

  گودی کمر =  60،000  تومان

  پشت کامل =  150،000  تومان

  دست کامل =  130،000  تومان

  بازوی دست =  95،000  تومان

  ساعد دست =  85،000  تومان

  روی دست =  35،000  تومان

  زیر بغل =  40،000  تومان

  زیر مایو =  90،000  تومان

  خط کشاله =  30،000  تومان

  خط ناف =  30،000  تومان

  شکم =  70،000  تومان

  دور سینه =  30،000  تومان

  گردن =  40،000  تومان

  صورت کامل و گردن =  90،000  تومان

  صورت کامل =  70،000  تومان

  لب =  25،000  تومان

  چانه =  30،000  تومان

  چانه کامل =  45،000  تومان

  خط ریش =  30،000  تومان

  پیشانی =  30،000  تومان

 • لیزر SHR چیست و چگونه عمل میکند ؟


  لیزر چیست ؟

  لیزر نوعی نوراست که در طول موجی خاص تقویت شده و بسته به بافت هدف موردنظر درمواردمختلف طول موج آن فرق می کند.دردستگاه های لیزرموی زائد این طول موج طوری تنظیم شده که نور ساطع شده توسط رنگدانه موجوددر ساقه مو جذب شود.

   

  لیزر موهای زائد چگونه عمل می‌کند؟

  لیزر با هدف قرار دادن و تخریب فولیکول‌های مو با اشعه‌های قدرتمند باعث از بین بردن موها می‌شود، بدون اینکه به بافت‌های اطراف آن آسیبی برساند. لیزر موی زائد معمولاً باعث کم کردن موهای بدن در قسمت‌های تحت درمان می‌گردد

   

  لیزر اس اچ آر چیست ؟

  اس‌اچ‌آر تکنولوژی جدید درمان موهای زائد است که در مقایسه با بقیه لیزرها سرعت و تاثیر بیشتری داشته به‌علاوه بدون درد است .
  در این دستگاه شات‌های لیزر به‌طور پی‌درپی و پشت‌سر هم آزاد شده و با تنظیم تعداد شات‌ها در هر ثانیه به‌راحتی قسمت وسیعی از بدن را با سرعت بالا لیزر می‌کنيم. اس‌اچ‌آر درواقع سیستم نوری است و برای رفع موهای زائد از طول موج حدود٦٩٠ استفاده می‌کنیم و به‌راحتی به عمق فولیکول مو رسیده و تاثیر خود را اعمال می‌کند و به‌دلیل جذب کمتر در ملانین پوست درد کمتری ایجاد می‌کند و مناسب برای پوست‌های تیره‌تر ( نژاد آريايي تیپ‌۴ و ۵) حتى برنزه است و احتمال سوختگی با آن در مقايسه با لیزرهای دیگر از قبیل الکساندرایت و آی‌پی‌ال تقريبا صفر است و نهایتا قيمت بسيار مناسب در مقایسه با سایر سیستم‌های مشابه دارد.
  در بسيارى از موارد افراد با استفاده از ليزر الكس نه تنها متحمل درد و هزينه زيادى ميشوند كه در نهايت هم به نتيجه دلخواه نمى رسند چون اين دستگاه مخصوص پوستهاي سفيد و اروپايي است .اين در صورتى است كه چنانچه تمام موارد توصيه شده را رعايت نماييد و جلسات را در تاريخ هاى ذكر شده انجام دهيدشكست درمان با دستگاه اس اچ آر بسيار كم اتفاق خواهد افتاد.
  البته بايد بدانيد كه بايد انتظار شما از ليزر واقعى باشد و ليزر در واقع باعث كاهش دائمى موها ميشود نه حذف دائمى.

 • قبل و بعد از لیزر چه نکاتی باید انجام پذیرد ؟


  نکات قبل لیزر

  روز انجام لیزر هرگونه آرایش و کرم زدن ممنوع است، منطقه مورد درمان باید کاملا شسته و تمیز باشد.

  کندن موها با موم و موچین و اپیلاسیون و الکترو لیزر تا ۶ هفته قبل از لیزر و نیز در فواصل جلسات لیزر اکیدا ممنوع است اما تراشیدن موها با تیغ مانعی ندارد

  استفاده از کرم موبر اگرچه مانعی ندارد ولی به دلیل احتمال بروز واکنشهای حساسیتی بهتر است مورد استفاده قرارنگیرد.

  یک ماه پیش از شروع لیزر و در فواصل جلسات لیزر اکیدا از آفتاب پرهیز کنید و کرم ضد آفتاب بزنید،استفاده از فراورده های اتوبرنزه قبل از شروع لیزر ممنوع است.

  درصورت وجود آفتاب سوختگی در محلِ تحتِ درمان با لیزر احتمال بروز عوارض جانبی نظیر زخم و تاول پوستی بیشتر می شود و احتمال اثر بخشی لیزر کاهش میابد .

  اگر پوست شما خیلی تیره است میتوانید با نظر پزشک معالج پیش از انجام لیزر از ترکیبات بی رنگ کننده و لایه بردار پوست مثل هیدروکینون و تره تینوئین استفاده کنید.

  هرگونه بیماری پوستی یا غیر پوستی و حساسیت های احتمالی داشته اید و در حال حاضر تحت درمان هستید باید حتما به پزشکتان اطلاع دهید.

  اگر سابقه تبخال یا عفونت های مکرر پوستی در محل تحت درمان با لیزر دارید حتما با مركز خود درمیان بگذارید.

  اگر دارویی را بطور مرتب استفاده میکنید ،حتی اگر آن دارو قرص سردرد معمولی یا قرص جلوگیری از بارداری باشد ،باید مركز خودرا درجریان بگذارید.

   

   

  نکات بعد از لیزر

  از کرم‌های ضد آفتاب برای پوست خود استفاده کنید. تمام مناطق تحت درمان با لیزر باید با مقدار زیادی از کرم‌های ضد آفتاب پوشش داده شود. زیرا پوست تحت درمان ممکن است به تیره شدن حساس باشد، این امر به ویژه برای کسانی که دارای پوست حساس یا تیره هستند، صدق می‌کند.

  حتماً بلافاصله پس از درمان، از کرم یا یخ یا كرم ترميم يا هر چیزی که منطقه لیزر شده را سرد و بی‌حس می‌کند، استفاده کنید تا ناراحتی آن را به حداقل برسانید. اپراتور قطعاً این کار را به شما یادآوری خواهد کرد.

  اگرچه احتمال آن بسیار نادر است، اما امکان بروز ضایعاتی شبیه به جوش وجود دارد که ممکن است جای آن باقی بماند. در صورت مشاهده عوارض لیزر موهای زائد ، بلافاصله تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند. اگر قادر به مراجعه حضوری نیسیتید، می‌توانید عکس آن منطقه را برای ما ارسال کنید.

  یک هفته پس از درمان، پوست خود را اسکراب کنید. این امر نه تنها باعث می‌شود که ریزش موهای زائد سریع‌تر گردد، بلکه موجب نرم و صاف نگه داشتن پوست شما می‌شود. با این حال، اگر پوست لیزر شده دارای سوزش و خارش است، از اسکراب پوست خودداری کنید.

  تا سه الی چهار ساعت بعد از انجام لیزر ناحیه ای که لیزر شده را آب نزنید و از شوينده استفاده نكنيد.

  تا 24 ساعت بعد از انجام لیزر از شوینده ، لوسیون،خوشبو کننده، کرم و … استفاده نکنید

  ترجيحا تا ۲روز مانده به جلسه ی اینده شیو نکنید.

 • سؤالات متداول :


  در صورت لیزر موهای زائد خصوصا نواحی زیر بغل و اطراف بافت سینه یا نواحی شکم و ژنیتال ممکن است سرطان بگیرند؟
  لیزر موهای زائد در نواحی تناسلی (مرد/زن) ممکن است بر روی بارداری تاثیر بگذارد؟
  آیا من که مجرد هستم هم می توانم لیزر موهای زائد انجام دهم؟

  شنیدن کلمات پرتو و یا تابش لیزر به بدن، ناخودآگاه ما را به یاد سرطان می اندازد، خیر چنین نیست به این دلیل که لیزر استفاده شده برای دستگاه های موهای زائد امواجی است که برای تابش غیر یونیزه استفاده می‌شود این امواج در پوست تولید گرما می‌کنند که منجر به غیرفعال شدن فولیکول مو و در نهایت مانع رشد مو می شود. این انرژی تنها جذب لایه های سطحی پوست شده و به هیچ عنوان باعث جهش سلولی نمی شود. از طرفی دیگر عمق نفوذ لیزر فقط تا ریشه مو می باشد.

  درصورتی که دستگاه های رفع موهای زائد حتی یک درصد خطر بیماری هایی مثل سرطان را تشدید می‌کردند (حتی یک مورد گزارش در دنیا) در اولین اقدام تولید آن در آمریکا توسط سازمان غذا و دارو ایالات متحده متوقف می‌شد.

  گاها دیده شده که برخی افراد از لیزر موهای زائد ناحیه ژنیتال ترس دارند، به این علت که مبادا در آینده توانایی بارداری از آنها سلب شود!
  قطعا با توضیحات فوق متوجه شدیم که با عمق نفوذ کم دستگاه لیزر امکان آسیب رسیدن به اندام های داخلی به هیچ عنوان وجود ندارد.

  فراموش نکنیم از سویی دیگر اگر حتی یک مورد گزارش بیماری های بدخیم و خطرناک در خصوص لیزر موهای زائد اتفاق افتاده بود توسط رسانه های عمومی اطلاع رسانی می شد و به طور کلی جلوی فعالیت آن گرفته می شددقیقا مثل دستگاه های سولاریوم که در کشور فقط به صورت غیرقانونی فعالیت می کنند و بارها روابط عمومی وزارت بهداشت از طریق رسانه های عمومی از مضرات آن سخن گفته است.

   

  آیا لیزر موهای زائد سرطان زاست؟

  طیف امواج الکترو مغناطیس در محدوده اشعه X و گاما و ماوراء بنفش( کمتر از 400 نانومتر) بسیار پر انرژی و مخرب هستند و در ایجاد سرطان های پوستی دخیل شناخته شده اند.از طرف دیگر طول موج لیزر مو های زائد در محدوده مادون قرمز است( بالاتر از 650 نانومتر) که برای پوست ایمن و بی خطر است و بدترین عارضه آن سوختگی سطحی می باشد و ارتباطی بین لیزر موهای زائد با نازایی و یا سرطان های پوستی گزارش نشده است.مصرف داروی راکوتان از موارد منع انجام لیزر موهای زائد است چرا که راکوتان جرء داروهای فوتوسنسیتو است و پوست را به نور حساس می کند و در صورت تماس با لیزر ایجاد اسکار در ناحیه می نماید. 6 ماه بعد از قطع آکوتان می توان درمان موهای زائد را شروع کرد.

   

  آیا لیزر موهای زائد زیر بغل و سینه خطر دارد؟

  موهای زیر بغل موهای طبیعی بدن هستند ولی رویش مو در قفسه ی سینه و نوک سینه برای خانم ها موهای زائد محسوب می شود ، رهایی دائمی از این موهای مزاحم تنها به کمک لیزر امکان پذیر خواهد بود . از معضلات شایع در هر فرد ، اصلاح دو یا سه مرتبه ی موهای زائد زیر بغل در هر هفته است . بهترین و موثرترین روش خلاصی از موهای این نواحی، لیزر موهای زائد زیر بغل و سینه است .

  موهای موجود در یک ناحیه از بدن ، همگی دارای رشد یکسانی و همزمانی ندارند ، همچنان که بسیاری از موهای یک ناحیه از بدن در فاز رویشی قرار دارند ، برخی دیگر در فاز استراحت و در زیر پوست قرار دارند ، لذا باید برای از بین بردن تمامی این موها ، لیزر درمانی در چندین جلسه با فاصله ی ماهانه صورت پذیرد ، بدین ترتیب کلیه موهای یک ناحیه در اثر لیزر درمانی به طور موثری از بین خواهند رفت .

  در لیزر درمانی موهای زائد یک ناحیه شاهد حذف ۱۰۰ درصدی موهای زائد یک منطقه نخواهیم بود ولی موهای باقی مانده نیز بسیار نازک و کم رنگ خواهند شد و با موفقیت ۹۰ درصدی حذف موها ، فرد احساس بهتر و رضایت کاملی خواهد داشت .

ليزر رفع موي زايد اس اچ آر کلینیک تخصصی حس خوب
SHR-Diode ليزر رفع موي زايد

ليزر رفع موي زايد دایود
 • پکیج ها و لیست هزینه ها


  پکیج یک : فول بادی صفر تا صد =  890،000 تومان

  پکیج دو : دست کامل – پا کامل – زیر مایو کامل – گودی کمر – باسن – شکم – زیر بغل – دور سینه – صورت =  730،000 تومان

  پکیج سه : دست کامل – پا کامل – زیر مایو – زیر بغل – لب و چانه =  540،000 تومان

  پکیج چهار : پا کامل – زیر مایو کامل – زیر بغل – لب و چانه =  390،000 تومان

  پکیج پنج : ساق پا – ساعد دست – زیر مایو کامل – زیر بغل – لب و چانه =  360،000 تومان

  پکیج شش : ساق پا – زیر مایو کامل – زیر بغل کامل – لب و چانه =  310،000 تومان

  پکیج هفت : ساعد دست – زیر مایو – زیر بغل – لب و چانه =  280،000 تومان

  پکیج هشت : زیر مایو کامل – زیر بغل – خط ناف – دور سینه – لب و چانه =  190،000 تومان

 • لیست هزینه ها بصورت جزء به جزء


  پا کامل =  255،000  تومان

  باسن =  120،000  تومان

  ران =  160،000  تومان

  ساق پا =  140،000  تومان

  خط باسن =  60،000  تومان

  گودی کمر =  70،000  تومان

  پشت کامل =  190،000  تومان

  دست کامل =  175،000  تومان

  بازوی دست =  115،000  تومان

  ساعد دست =  105،000  تومان

  روی دست =  50،000  تومان

  زیر بغل =  60،000  تومان

  زیر مایو =  110،000  تومان

  خط کشاله =  40،000  تومان

  خط ناف =  35،000  تومان

  شکم =  90،000  تومان

  دور سینه =  40،000  تومان

  گردن =  50،000  تومان

  صورت کامل و گردن =  110،000  تومان

  صورت کامل =  80،000  تومان

  لب =  35،000  تومان

  چانه =  35،000  تومان

  چانه کامل =  50،000  تومان

  خط ریش =  40،000  تومان

  پیشانی =  40،000  تومان

 • مقایسه دستگاه لیزر دایود با اس اچ آر


  اصولا در میان دستگاههایی که با دستگاه لیزر دایود ادعای مقایسه دارند اس اچ آر به دلیل سرعت بالایی که دارد (10 شات در ثانیه) را در شروع مقایسه ها قرار می دهم .

  نکته اول: اس اچ آر سطح مقطع بزرگتری دارد و دایود سطح مقطع کوچکتر

  نکته دوم : اس اچ ار فلش لامپ زنون بوده و دایود لیزر است .

  نکته سوم : اس اچ آر برگشت پذیری كمي زودتر دارد اما اثر لیزر دایود دیرتر برمی گردد.

  نکته چهارم: اس اچ آر نفوذ کمتری دارد و دایود نفوذ بیشتر

  نکته پنجم : اس اچ آر درد کمتری دارد و دایود با وجود بی درد بودن از اس اچ آر درد محسوس تری دارد

  می توان گفت که دستگاه اس اچ آر در گروه فلش لامپهای زنون انقلاب محسوب می شود .و در سرعت و بدون درد بودن برای مشتری بسیار جذاب می باشد.

  ولی لیزر دایود بدون تردید با شرایط رنگ پوست کشور ما بهترین لیزر در انتخاب از بین برنده های موی زائد است

   

   

  تعداد جلسات لیزر دایود

  یکی از نکاتی که برای بیماران بسیار حائز اهمیت است تعداد جلسات لیزر می باشد.

  در فلش لامپهای زنون نظیر آی پی ال ،ایلایت،اس اچ آر بين ٧ تا ١٠ جلسه لازم است تا بیمار نتیجه مطلوب را ببیند و راضی باشد.در حالی که این جلسات در لیزر دايود بين ٥ تا ٧ جلسه تقلیل می یابد.
  ( البته باز هم تعداد اين جلسات برميگردد به نوع پوست و مو و مقدار هورمونهاي مردانه بدنمان )

  تعداد كم جلسات به دلیل نفوذ بیشتری است که در لیزرها وجود دارد .
  نکته جالب اینکه گاهی ممکن است جلسه اول در فلش لامپها نتیجه ایی به مراتب قابل مشاهده تر از لیزرها داشته باشد.
  چرا که برای تخریب فولیکول در فاز تلوژن نفوذ در حد فلش لامپهای زنون کفایت می کند .

  اما وقتی بحث به فازهای کاتاژن و آناژن می رسد دیگر نفوذ دایود لیزر است که خود نمایی می کند.
  اگر چه نمی توان دقیقا” گفت که بیمار با 5 جلسه لیزر موهایش از بین می رود که آن هم در بیماران مختلف متفاوت است ولی به جرأت می توان گفت لیزرها نصف جلسات فلش لامپهای زنون کار می برند. و از آن طرف ماندگاری تقریبا 2 برابری دارند.

 • دستگاه SHR Diode


  نسل جدید لیزرهای موی زائد اس اچ آر برتری های زیادی نسبت به نسل قدیم تر خود دارد که شامل موارد زیر می باشد :

  تعداد جلسات کمتر: با این دستگاه با نصف جلسات معمول IPL میتوان به نتایج به مراتب بهتری رسید.
  تعداد جلسات مورد نیاز برای ریشه کنی یک مو ٦ جلسه بوده که ممکن است بین ٤ تا حتی ١٠ جلسه در نوسان بوده و از آنجائیکه علل موی زائد و فرم آن درافراد مختلف متفاوت می باشد،لذا تعداد واقعى جلسات از قبل مشخص نبوده و تا دستیابی به نتیجه راضی کننده ادامه می يابد.تاثیر کیفیت دستگاه لیزر ، مهارت و تجربه درمانگر بر تعداد جلسات بسيار موثر است.

  بدون درد : درد به تاریخ پیوست. رویای یک لیزر بدون درد به حقیقت پیوست.
  موج با کیفیت و بدون گرمای لیزر با خنک کنندگی بینظیر آن باعث ارائه ی یک لیزر کاملا خنک شده است. این خنکی در تمام طول جلسه ثابت است.

  سرعت بالا : سرعت عمل دستگاه چندین برابر شده و مثلا کل بدن را در ٤٠دقیقه میتوان لیزر کرد.

  طول موج دایود و الکساندرایت : این لیزر درفرم اس اچ آر یا همان سوپرلیزر، مطابق با الکساندرایت و دایود بوده که قویترین و موثرترین نوع لیزردرجهان است.

  قیمت بهتر : به دلایل رقابتی وسرعت عمل بالای این دستگاه هزینه ها را به نصف کاهش داده ایم که رکورد بی نظیریست.

   

  لازم به ذکر است که موفقیت دردرمان با لیزر تبدیل موهای تیره یا ضخیم به بور و کرکی بوده و الزاما نابودی کامل آن نیست.بدیهی است که احتمال موفقیت درموهای تیره و غیرهورمونی، پوستهای روشن و با حساسیت کمتر، از بقیه شرایط بیشتر است.موهای تیره انرژی بیشتر جذب می کنند،نوع غیر هورمونی برگشت کمتری داشته وپوست روشن تحمل شدت بیشتری از انرژی لیزر را داشته ودر نتیجه زودتر وبهتر نتیجه می دهند.

  طبق نظر سازمان دارویی وغذایی آمریکا (F.D.A ) درمورد لیزر موهای زائد، بیشتر کاهش دائمی موها مطرح است،تا محو کامل ودائمی آنها درصد موفقیت حدود ٩٠% گزارش شده است. فواصل بین جلسات میتواند بین ٣ تا ٥ هفته درنوسان باشد.بیشتراز ٥ هفته فرصت مجدد بازسازی و تقویت موهای لیزرشده را درپی داشته و در فواصل کمتراز٣ هفته هنوز تعدادی موی درحال رشد وجود دارند که از پوست بیرون نیامده و درنتیجه لیزر به آنها اصابت ننموده و بازهم فرصت رشد و بازسازی خواهند داشت.

ميكرودرم ابريژن

 • پکیج ها و لیست هزینه ها


  میکرودرم صورت و گردن + ماسک (جوانسازی رفع لک و جوش) =  110،000 تومان

  میکرودرم روی دستها تا مچ =  90،000 تومان

  میکرودرم بازوها (رفع جوش و لک) =  100،000 تومان

  میکرودرم مچ دستها تا آرنج (رفع تیرگی و آفتاب سوختگی) =  120،000 تومان

  میکرودرم باسن (رفع جوش و لک) =  130،000 تومان

  میکرودرم زانوها (تیرگی و خشکی) =  100،000 تومان

  میکرودرم بیکینی (لک و موهای زیرپوستی) =  100،000 تومان

  میکرودرم روی پاها و قوزکها (تیرگس و آفتاب سوختگی) =  100،000 تومان

  میکرودرم زیر بغل (رفع تیرگی و لکهای زیرپوستی) =  80،000 تومان

  میکرودرم گردن تا خط زیر بغل (قسمت کتف) =  150،000 تومان

  میکرودرم آرنج ها (رفع تیرگی و خشکی) =  60،000 تومان

 • ميكرودرم ابريژن چیست و چگونه عمل میکند ؟


  میکرودرم ابریژن یکی از سریع ترین و قوی ترین و بهترین دستگاه های پوست و زیبایی برای درمان چروک و جوانسازی پوست است، دستگاه غیر تهاجمی است.
  میکرودرم ابریژن یک تکنیک متداول صورت و غیر جراحی است.
  میکرودرم ابریژن به کاهش خطوط ریز، چین و چروک، جای جوش های کم عمق کمک کند، در صورتی که ممکن است نتایج گرفته شده هر فرد با فرد دیگر متفاوت باشد.

  کسانی که از روزنه های بزرگ رنج می برند می توانند برای رفع روزنه ها از میکرودرم کمک بگیرند.
  میکرودرم ابریژن ممکن است به ظاهر از پیگرومانتاسیون سطحی، لکه های دیگر و آسیب های سطحی پوست که در اثر آفتاب ایجاد می شوند را کاهش می دهد.
  پوست های مرده را از بین می برد و می تواند جذب مواد مراقبت از پوست را تا ۵۰% افزایش می دهد.
  میکرودرم ابریژن تحریک جریان خون و تغذیه سلولهای پوست را افزایش می دهد و باعث تولید سلولهای جدید و بهبود خاصیت ارتجاعی و بافت پوست می شود.
  میکرودرم ابریژن به طور موقت رطوبت پوست را از بین می برد که می توان با استفاده از یک مرطوب کننده جبران کرد.
  بهترین نتایج معمولا توسط افرادی که در مراحل اولیه پیری هستند رخ می دهد، سنین ۳۵ الی ۵۰ در مواردی مانند روزاسه، اگزما، درماتیت، آفتاب سوختگی فعال، تبخال، لوپوس، زخم های باز و آکنه گسترده می توانند از میکرودرم استفاده کنید.

  مجموعه ای از ۶ تا ۱۰ جلسه درمان که معمولا برای نتایج مطلوب برای بازیابی پوست توصیه می شود.
  میزان زمانی که برای کل درمان صورت انجام می شود ۳۰ دقیقه است حال اگر می خواهید گردن و سایر نقاط بدن مانند دست و پا و … انجام دهید، این کار متفاوت است.
  بعد از عمل میکرودرم پوست به نور آفتاب حساس می شود به علت همین بهتر است در معرض نور مستقیم خورشید قرار نگیرید و از کرم های ضد آفتاب قوی بعد از درمان استفاده کنید.
  با میکرودرم ابریژن چاله های روی پوست خود را کاهش دهید.

میکرودرم ابریژن کلینیک تخصصی حس خوب
لاغری و لیفت RF

لاغری و لیفت RF
 • پکیج ها و لیست هزینه ها


  محاسبه قیمت ها به ازای استفاده در هر ده دقیقه از دستگاه، مبلغ 20،000 تومان می باشد

  صورت و غبغب = بین 30 تا 50 دقیقه

  شکم و پهلو = بین 50 تا 60 دقیقه

  سینه = بین 25 تا 30 دقیقه

  باسن = بین 30 تا 40 دقیقه

  بازوها = بین 30 تا 50 دقیقه

  بیکینی = بین 20 تا 25 دقیقه

  پف زیر چشم = بین 20 تا 25 دقیقه

  پف پشت پلک = بین 20 تا 25 دقیقه

  جوانسازی دست = بین 20 تا 25 دقیقه

  محاسبه مدت دوره درمانی بسته به شزایظ هر فرد بین یک تا دو دوره ی 10 جلسه ای نیاز می باشد

 • نحوه عملکرد دستگاه نمسیس


  رادیو فرکانسی با ایجاد حرکت ملکولي و استحکاک ناشی از حرکت ملکولها، دمای پوست را تا 40 الی 45 درجه سانتی گراد افزایش می دهد و در نتیجه باعث حل شدن و از بین رفتن چربی می گردد.
  بعد از ایجاد گرما بوسیله RF، بیمار ماساژ کاپینگ شرقی با ساکشن وکیوم کسب می کند، که به وسیله تسهیل گردش خون، بهبود جریان لنفاوی و لیپولیز درمان لاغری را تسریع می نماید.

   

  اثرات گرمایی و ماساژ ساکشن عبارتند از :

  کاهش سلولیت (کاهش سایز)
  جوان سازی با ایجاد استحکام و قوام در پوست
  درمان ترکهای بدن و استرچ مارکهای بعد از بارداری
  فرم دهی بدن و رفع شلی و افتادگی
  رفع چین و چروک صورت و بدن
  رفع غبغب
  قبل و بعد از لیپوساکشن و کمک به ترمیم جای زخم جراحی

 • تفاوت روش اولتراسونیک و لیپوساکشن قدیمی


  اولتراسونیک یک روش بدون جراحی، درد و خونریزی می باشد.
  بزرگترین تفاوت بین درمان با اولتراسونیک و لیپوساکشن لیزری در روش حذف چربی است.
  اولتراسونیک از گرما برای حمله به سلول های چربی استفاده کرده و برای مناطق بزرگتر بهتر است و لیپوساکشن لیزری برای مناطق کوچکتر.

  بسیاری از مراجعین، از لیپوساکشن به دلیل حساسیت بسیار زیاد لیزر ناراضی هستند و به همین دلیل لیزر برای مناطق کوچک مفیدتر است.

   

  چه زمانی نتایج درمان با اولتراسونیک را خواهم دید؟

  در اغلب موارد نتایج کاملاً مشهود و سریع خواهد بود.
  لیپوساکشن باعث ایجاد تورم خواهد شد که اثرات حقیقی جراحی را می پوشاند ولی در روش اولتراسونیک حداقلِ تورم ایجاد می شود بنابراین نتایج کاملاً مشهود خواهد بود.
  همیشه به یاد داشته باشید که نتایج می تواند بی ثبات باشد و نمی تواند جایگزین روش زندگی سالم گردد

   

  مزایای استفاده از روش اولتراسونیک:

  – کاهش سلولیت
  – کاهش علائم کشش
  – تغییر در فرم بدن
  – بدون نیاز به جراحی و استراحت
  – بدون درد
  – بدون صدمه به پوست سالم و نرمال بدن
  – مناسب برای تیپ های مختلف پوست

هیدرودِرم - دِزَن

 • پکیج ها و لیست هزینه ها


  هزینه مربوط به آبرسانی پوست :

  60،000 تومان می باشد

   

  هزینه مربوط به ماسک جوانساز نیز براساس میزان نیاز پوست شما تجویز و محاسبه خواهد شد

 • معرفی دستگاه هیدرودرمی


  ‎دستگاه هیدرودرمی یا دستگاه دیزینک گالوانیک یکی از بهترین و کاربردی ترین اختراعات بشری در قسمت مربوط به جوانسازی و آبرسانی به پوست است.
  این دستگاه با استفاده از جریان الکتریسیته بی ضرر و کنترل شده برای بدن کار میکند. به این صورت که یک پروپ در دست راست بیمار قرار دارد و پروپ دوم روی صورت بیمار حرکت میکند.
  در حالت دیزنیک جریان الکتریسیته از دست بیمار وارد بدن میشود و از صورت بیمار خارج میشود. این جریان اصلا توسط بیمار حس نمیشود. فرض کنید جریان ۲ یا ۳ باطری به بدن افراد وصل شده باشد در این میان افرادی که در دهانشان دندان پر کرده دارند احساس مزه مواد آهنی در دهان دارند که این نشان دهنده عبور جریان الکتریکی خفیف در بدن است.

  در حالت دیزنیک مواد غیر ضروری و سموم از سطح پوست خارج میشود و نوعی پاک سازی عمقی و الکترونیکی سطح پوست انجام میشود و مواد قطبی متناسب با جریان عبوری به سمت پروپ سطح پوست صورت جذب میشوند و به این روش از پوست خارج میشوند.
  در حالت گالوانیک جریان عبوری از سطح پوست صورت وارد بدن میشود و از دست راست خارج میشود. در این حالت میتوانیم مواد تقویتی مورد نیاز عمق پوست را به صورت مالیدنی در سطح پوست قرار داده به وسیله این دستگاه و با استفاده از جریان بار الکتریکی این مواد را تا عمق پوست هدایت کنیم.
  این مواد شامل آب، ویتامین ها، پروتئین های کلاژن و الاسیتن میباشد که در مورد جوانسازی عمقی و آبرسانی عمقی پوست این روش فوق العاده موثر و کاربردی است. استفاده کنندگان از این روش دقیقا طی چند روز پس از انجام کار با این دستگاه متوجه اثرات شگرف و حیرت انگیز آن میشوند.

 • توصیه های پزشکی و ایمنی در هیدرودرمی


  توصیه موکد میشود که بین جلسات دیزنیک و جلسات گالوانیک حداقل ۴۸ ساعت فاصله داشته باشیم.
  زیرا طی این زمان مواد هنوز در حالت حرکت به سطح پوست و خروج از سطح پوست هستند و در صورتی که این فاصله زمانی رعایت نشود اختلال دفع سموم و جذب مواد مغذی پیش می آید.

  همچنین توصیه میشود نسبت به وضعیت خشکی و کم آب بودن پوست این کار هر هفته یک بار به مدت ۴ الی ۶ جلسه انجام شود.
  یعنی یک جلسه دیزنیک جهت خروج و پاکسازی پوست،
  و سپس ۴ الی ۶ جلسه گالوانیک جهت تقویت عمقی و افزایش مواد مغذی و آبرسانی پوست به فاصله هفتگی انجام گردد.

هيدرودرم - دِزَن کلینیک تخصصی حس خوب
ميكرونيدلينگ درماپن

ميكرونيدلينگ دِرماپِن کلینیک تخصصی حس خوب
 • ميكرونيدلينگ چيست ؟


  دوستان زيادي در خصوصي فرق بين ميكرودرم و ميكرونيدلينگ رو پرسيده بودند.

  در ميكرودرم با استفاده از پودرهاي الماسي كه داره باعث لايه برداري پوست ميشه و لايه سطحي پوست يعني اپيدرم برداشته ميشه ولي ميكرونيدلينك با سوزن هاي ريزي كه وارد پوست ميكنه لايه دوم پوست.
  يعني درم كه بخش زنده و اصلي پوست در جوانسازي هست را تحريك ميكنه و پوست و درواقع مغز رو به خطا ميندازه كه ايجاد زخم شده و پوست شروع مي كنه به كلاژن و الاستين ترشح كردن وقتي مواد مزو رو نيز هم زمان استفاده مي كنيد.

  ويتامين ها و كلاژن ساز ها كمك مي كنند كه اين روند سريع انجام بشه و در اين روش هيچ نوع پوست ريزي شديد و محسوسي ديده نميشه، مگر استفاده از گليكوليك اسيد كه جهت لايه برداري هست و در صورت تشخيص پزشك يا تكنسين در روز اول استفاده مي شه يا با ضد لك ها تركيب ميشه.
  مي تونيم به اين صورت هم به ميكرونيدلينيگ بپردازیم كه كار با دستگاه ميكرونيدلينگ مثل زماني هست كه دست يا هر جاي بدن بريده ميشه اگر دقت كرده باشيد قسمت هاي كه بريده يا بخيه شدند خيلي پوست صاف و تميز و روشن تر هست اين به اين علت هست كه پوست براي ترميم خودش شروع مي كنه به كلاژن ترشح كردن.

  حالا وقتي سوزن به تعداد زياد وارد پوست بشه در تمام قسمت ها ي صورت شروع به ترشح كلاژن ميشه و پوست جديد و صافي حاصل ميشه ولي به علت تغذيه نا مناسب اكثر مردم حجم كلاژن كم هست مزوتراپيست با اضافه كردنه هيالورونيك اسيد و ويال هاي مورد نظر طبق تشخيص نوع پوست به پوست كمك مي كنيم كه سريع تر ترميم و ساخته بشه.

 • کاربرد و بهترین موارد درمانی استفاده


  میکرونیدلینگ مؤثرترین روش جوانسازی و ترمیم پوست

  این روش باعث ترمیم ساختار و عملکرد پوست آسیب دیده و تغییر یافته میگردد.

   

  مواردی که از طریق میکرونیدلینگ قابل درمان هستند :

  چین و چروک پوست
  اسکار
  جای زخم
  جراحت و جای جوش
  سوختگی
  ترک های پوستی
  ریزش مو
  تیرگس و لکه های تیره پوست

سابسيژن

 • سابسیژن چیست ؟


  در عمل سابسیژن یک سوزن مخصوص از طریق ایجاد سوراخی در سطح پوست وارد زیر پوست می شود.
  لبه تیز سوزن باعث شکستن رشته های فیبروتیک اسکارهایی میشود که باعث آسیب به بافت زیرین شده اند.

  آزاد شدن رشته های فیبروتیک و تولید جدید کلاژن ناشی از بهبود زخم منجر به بهبود زیبایی و ترمیم اسکار می شود.
  عمل سابسیژن یک عمل ساده است که به صورت سرپایی انجام شود و معمولا بسیار موفقیت آمیز است.

 • از سابسیژن در چه مواردی استفاده می شود؟


  تصمیم به انجام این عمل بستگی به نوع، وضعیت و شدت اسکار، اولویت بیمار و انتظارات او از درمان؛ و تجربه و انتظارات پزشکان دارد.


  سابسیژن ممکن است برای درمان های زیر انجام شود :

  – اسکار های عمیق (به علت آکنه، آسیب، جراحی)
  – اسکار های فرو رفته (به علت آکنه *، واریسلا (آبله مرغان)، آسیب، جراحی)
  – پیوند پوست
  – چروک ها
  – گودی های ناشی از سلولیت
  – به جز اسکار های خیلی عمیق
  – اسکار ناشی از آکنه

 • منع استفاده از سابسیژن شامل چه مواردی میشود؟  سابسیژن ممکن است در شرایط زیر مناسب نباشد :

  – بیمارانی که سابقه ابتلا به اسکارهای هیپرتروفیک یا کلوئید دارند
  – بیمارانی که در حال حاضر یا اخیرا (در عرض 12 ماه گذشته) رتینوئید خوراکی سیستمیک (مانند آیتورتین، ایزوترتینوئین) مصرف کرده اند
  – خونریزی یا اختلالات لخته شدن خون (کواگولوپاتی)
  – عفونت باکتریایی یا ویروسی فعال

سابسيژن کلینیک تخصصی حس خوب
ماساژ صورت و بدن

ماساژ صورت و بدن کلینیک تخصصی حس خوب
 • پکیج ها و لیست هزینه ها


  وارم کندل ماساژ (پارافین یا شمع) = 140،000 تومان

  هاوایی استون ماساژ (سنگ داغ و سرد) = 120،000 تومان

  گلد شاین ماساژ (براق و درخشان کردن بدن) = 100،000 تومان

  اسپشیال هانی میلک ماساژ (شیر عسل) = 100،000 تومان

  ماساژ درماني = 100،000 تومان

  ماساژ مادر هود (زنان باردار) = 100،000 تومان

  فورمینگ ماساژ هر عضو = 30،000 تومان

  اسپشیال اسکراب ماساژ (لایه برداری پوست و روشن شدن بدن و به تکرار انجام این ماساژ باعث از بین رفتن لک ها میشود) = 100،000 تومان

  اروماتیک ریلکسینگ ماساژ (ریلکسی با روغن یا عطر) = 100،000 تومان

  فول فوت ماساژ (فقط دو پا تا باسن) = 55،000 تومان

  رفلکسولوژی فوت ماساژ (فقط کف پا برای افرادی که یا تایم ماساژ یک ساعته ندارند یا تمایل به لمس بدنشون از طرف دیگری رو ندارند) = 50،000 تومان

  فیس اند هد ماساژ (اختصاصی صورت ) = 45،000 تومان

 • ماساژ درمانی چیست و چه فوایدی دارد ؟


  ماساژ عبارتست از دست ورزی بر روی بافت های نرم بدن.
  این درمان به رهایی از استرس و فشار عضلانی و درد ناشی از صدمات و سرعت بهبود ناراحتی های حاد کمک میکند.
  امروزه میلیون ها نفر در سراسر جهان از این روش بعنوان یک روش مراقبت بهداشتی استفاده میکنند.
  ماساژ صورت و بدن در تمامی فرهنگ ها و جوامع از قدیم الایام شایع بوده از جمله چین، ایران، یونان، هند، ژاپن و …

   

  فواید ماساژ عبارتند از :
  – جوانتر و شفاف شدن پوست
  – زیباتر شدن فرم عضلات
  – قوی تر شدن اسکلت بدن و رشد بهتر استخوانها
  – رفع سفتی ، راحت و آسان شدن حرکات مفاصل
  – رفع سردردهای مزمن و تسکین درد میگرن
  -بهبود کیفیت خواب
  – بهبودیافتن جریان خون
  – پاکسازی بدن از توکسین ها و رادیکال های آزاد
  – هارمونیک و بالانس شدن و بازشدن کانالهای انرژی بدن و بالابردن انرژی

 • معرفی انواع ماساژها


  انواع ماساژ عبارتند از :

  – اسپشیال هانی & میلک ماساژ
  – گلدشاین ماساژ
  – هاوایی استون ماساژ
  – وارم کندل ماساژ
  – آروماتیک ریلکسینگ ماساژ
  – فیس & هد ماساژ
  – فول فوت ماساژ
  – رفلکسولوژی فوت ماساژ
  – اسپشیال اسکراب ماساژ
  – فرمینگ ماساژ

 • خواص بعضی ار روغنهای گیاهی در ماساژ


  روغن بابونه:
  تقویت و شفاف کننده پوست و مو، محلل اخلاط

   

  روغن مورد:
  ضد عفونی کننده، ضد زونا، تقویت مو، رفع ریزش مو، افزایش دهنده جریان خون

   

  روغن بنفشه:
  بر طرف کننده خارش پوست، بر طرف کننده چین و چروک، ضد افتاب، درمان سینوزیت

   

  روغن کرچک:
  نرم کننده پوست، ضد افتاب و محافظ پوست، ضد درد مفاصل

   

  روغن رازیانه:
  ضد التهاب، روشن کننده، ضد رویش موهای زاید صورت، از بین برنده لک

   

  روغن زیتون:
  ضد چین و چروک ، ضد درد مفاصل، ضد افتاب رفع سوختگی، تقویت مو

   

  روغن نارگیل:
  تقویت موهای آسیب دیده و خشک شده، جهت پوست های خشک و حساس، رفع ترک های پوستی و لب

   

  روغن رزماری:
  تقویت مو و ابرو

   

  روغن زرده تخم مرغ:
  تقویت مو، ضد سوختگی

   

  روغن اسفند:
  ضد درد مفاصل و ارتروز، محلل اخلاط پوستی

   

  روغن اسطو خدوس:
  ضد سینوزیت ضد درد مفاصل تقویت پوست و روشن کننده

ميكروپيگمنتيشن - میکروبلیدینگ

 • میکروبلیدینگ و میکروپیگمنتیشن و تفاوت آنها


  میکروپیگمنتیشن MicroPigmentation یک روش تتوی دائمی یا نیمه دائمی برای ابروست، که با یک دستگاه دیجیتال استفاده می شود.
  در روش میکروپیگمنتیشن رنگ در لایه عمیق تر پوست با نام درم کاشته می شود. انجام میکروپیگمنتیشن بیشتر از میکروبلیدینگ طول می کشد.

  در میکروبلیدینگ از تیغ بسیار نازکی برای کشیدن خطوطی شبیه به تار مو استفاده می شود و که با استفاده از دستگاه، صدها نقطه بر روی ناحیه تحت درمان ایجاد می شوند تا زمانی که شکل و ساختار ابرو حاصل شود.

  میکروپیگمنتیشن هر 2 تا 5 سال (گاهی حتی بیشتر) نیاز به ترمیم و تجدید دارد.
  بهبود پوست نیز بعد از اتمام کار به زمان و مراقبت های بیشتری احتیاج دارد (تقریبا یک هفته).
  زمان مورد نیاز برای انجام فرایند میکروپیگمنتیشن حدودا 2 ساعت است و هزینه میکروپیگمنتیشن بیشتر از میکروبلیدینگ است.

  میکروبلیدینگ برای افرادی که قصد ترمیم ابروهای خود و پر کردن جاهای خالی در ابروهای شان را دارند یک روش مناسب است.
  به علاوه کسانی که می خواهند قوس ابروی خود را بیشتر کنند به نتیجه خوبی خواهند رسید.

 • مراقبت های قبل و بعد از انجام


  مراقبت های قبل از میکروبلیدینگ

  – روز انجام فرایند میکروبلیدینگ ورزش نکنید
  – آفتاب نگیرید یا با صورتی که دچار آفتاب سوختگی شده به مرکز مورد نظر برای انجام میکروبلیدینگ مراجعه نکنید.
  – 24 ساعت قبل از انجام میکروبلیدینگ برخی داروها، از جمله آسپیرین، نیاسین، ویتامین Eیا ایبوپروفن مصرف نکنید.
  – در روز انجام فرایند الکل و کافئین مصرف نکنید.
  – 3 روز قبل از میکروبلیدینگ ابروهایتان را رنگ نکنید
  – دقت داشته باشید در زمان قاعدگی حساسیت شما بیشتر خواهد بود.

  مراقبت های بعد از میکروبلیدینگ

  خیلی مهم است که بعد از انجام میکروبلیدینگ مراقبت هایی را انجام دهید. برای بهبود سریع تر و پیشگیری از بروز هر گونه مشکل موارد زیر را بعد از انجام میکروبلیدینگ به خاطر بسپارید:

  – از موچین یا نخ برای بخش هایی که میکروبلیدینگ شده استفاده نکنید، اجازه بدهید هر نوع خراشیدگی یا خشکی پوست به خودی خود و به طور طبیعی برطرف شود. برداشتن موی این قسمت ها در این شرایط باعث بروز جای زخم می شود.
  – از آب، کرم، پاک کننده، ماده آرایشی یا هر محصول دیگری تا 10 روز در این بخش ها استفاده نکنید.
  – به مدت 3 تا 4 هفته بعد از میکروبلیدینگ از قرار گرفتن در معرض نور خورشید اجتناب کنید.
  – 10 روز اول از خوابیدن بر روی صورت خود اجتناب کنید.
  – 10 روز اول بعد از میکروبلیدینگ از شنا، سونای داغ و جکوزی اجتناب کنید.
  – تا 7 روز بعد از میکروبلیدینگ از خوردن غذاهای پر ادویه اجتناب کنید.
  – از کشیدن سیگار اجتناب کنید.
  – از رانندگی با وسایل نقلیه رو باز مانند قایق، دوچرخه یا موتورسیکلت تا 7 روز اجتناب کنید.
  – قبل از دوش گرفتن از پمادی که پزشک برای مراقبت های بعد از میکروبلیدینگ تجویز کرده، استفاده کنید تا از خیس شدن ناحیه درمان شده جلوگیری شود. در هنگام دوش گرفتن نیز سعی کنید صورت خود را از برخورد آب دور نگهدارید.
  – در 7 روز اول بعد از میکروبلیدینگ ناحیه درمان شده دچار خارش شده یا پوسته پوسته می شود. به هرحال با مراقبت های انجام شده این علائم به سرعت برطرف می شوند.
  – بهبود زخم میکروبلیدینگ حدود 14 تا 30 روز طول می کشد. مراجعات بعدی به مرکز انجام میکروبلیدینگ ممکن است 30 تا 60 روز طول بکشد.

ميكروپيگمنتيشن - میکروبلیدینگ حس خوب
الکترو سرجری RF

الکترو سرجری RF حس خوب
 • اساس کار دستگاه الکتروسرجری


  اساس کار دستگاه الکتروسرجری Electro Surgical Unit
  اثر گرمایی، در نتیجه عبور جریان از بافت است. از اثر گرمایی برای «انعقاد» یا «برش» استفاده می‌شود.

  الکتروسرجری که جراحی HF و جراحی RF نیز نامیده می‌شود، عبارت است از:
  اعمال جریان الکتریکی فرکانس بالا به‌ بدن انسان، به منظور از بین بردن ضایعات، قطع خونریزی مداوم، ایجاد برش در بافت، منعقد‌ یا خشک کردن بافت. الکتروسرجری همچنین برای بند‌آوردن خون، در جراحی ارگان هایی نظیر کبد، طحال، تیروئید، و ریه ها و نیز عمل های باز قلب، بسیار سودمند است.

  مزیت استفاده از این دستگاه علاوه بر استفاده از اسکالپل (چاقوی جراحی) مکانیکی، امکان به کار بردن انعقاد و برش همزمان در صورت نیاز و نیز دسترسی آسان تر به برخی مکان های جراحی (به عنوان مثال در عمل های جراحی لاپاروسکوپی‌) است.

 • برداشتن خال ها با رادیوفرکوئنسی یا RF


  برای برداشتن خال، آن هم با هدف زیباسازی پوست، رادیوفرکوئنسی یا روش RF بسیار می توان کاربردی و مناسب واقع شود. از جمله ویژگی های متمایز کننده این روش، به جای نگذاشتن جای اسکار و زخم می باشد. با این حساب دیگر مراجعین محترم که درخواست عمل زیبایی برداشتن خال دارند، دیگر نگرانی نخواهند داشت!

  پس از انجام این متد، اطراف منطقه برداشتن خال، شاید قرمز باشد. این قرمزی پس از 3 الی 4 هفته از بین می رود!

  در روش جراحی زیبایی، علاه بر برداشتن خال با جراحی، قسمتی از اطراف خال را برای اطمینان از عدم برگشتن خال، بر می دارند.
  در روش رادیوفرکوئنسی یا کوتر نیز احتمال عود کردن دوباره خال وجود دارد که با انجام دوباره رادیوفرکوئنسی، به راحتی رفع میشود!

 • تفاوت روش RF و لیزر


  تفاوت روش آر اف و لیزر :

  برخی مراجعین رادیوفرکوئنسی را با لیزر کردن اشتباه میگیرند. روش رادیوفرکوئنسی نسبت به روش لیزر، متُد جدیدتریست و نسبت به لیزر کردن، مزیت های بیشتری دارد.

  بطور مثال در رادیوفرکوئنسی، برخلاف لیزر، عوارض جانبی ای وجود ندارد!

  رادیوفرکوئنسی را برخلاف لیزر کردن، می توان برای همه افراد و انواع رنگ پوست ها به کار برد.
  تاثیر رادیوفرکوئنسی دربرابر لیزر کردن، طولانی مدت تر و با دوام تر می باشد.

 • مزایا و موارد منع استفاده از RF


  مزیت های RF برای برداشتن خال :

  – عدم نیاز به دوره طولانی نقاهت (مراقبت و بهبودی)
  – بدون نیاز به بی حسی و داروهای بی حس کننده

   

  موارد منع استفاده از RF :

  – بیماران کلاژن واسکولار
  – بیماران قلبی شدید
  – بیماری های شدید مثل سرطان
  – زنان باردار یا شیرده
  -کسانی که مارکرهای الکتریکی (پیس میکر قلبی) یا قطعات فلزی (ایمپلنت) در ران و غیره دارند

الكتروليز RF

 • الکترولیز RF چیست ؟


  الکترولیز، روشی برای از بین بردن موهای زاید است که در آن، ریشه مو به وسیله جریان الکتریکی تخریب می‌ شود. در این روش، سوزن خیلی نازکی به مجرای فولیکول مو وارد می ‌شود و به سمت فولیکول پیش می ‌رود تا به ریشه ی مو برسد. سپس جریان الکتریکی از طریق سوزن عبور و ریشه را تخریب می ‌کند و مو را از بین می ‌برد و به این ترتیب، مو به راحتی برداشته می ‌شود.

  در الکترولیز واقعی، از جریان گالوانیک استفاده می شود و این جریان، مو را از طریق فعل و انفعالات شیمیایی از بین می برد.

  امروزه در الکترولیزها، جریان الکتریکی با فرکانس تعدیل شده ی بالا را به کار می‌ گیرند که مو را با الکتروکوآگولاسیون از بین می ‌برد. الکتروکوآگولاسیون این مزیت را دارد که از الکترولیز واقعی کمتر وقت می ‌برد و لذا هر بار موی بیشتری را از بین می ‌برد، اما با الکترولیز واقعی موارد رشد مجدد مو بعد از درمان، احتمالا خیلی پایین ‌تر است.

  موهای زائد سفید به کمک لیزر از بین نمی رود و هر چه مو سیاهتر و ضخیم تر باشد به لیزر بهتر جواب می دهد.
  بهترين روش درمان موهاي سفيد الكتروليز ميباشد

 • بهترین روش برای از بین بردن موهای سفید صورت و بدن


  بهترین روش برای از بین بردن موهای سفید صورت و بدن چیست؟

  بهترین روش برای از بین بردن موهای سفید در ناحیه صورت و بدن الکترولیز است.
  یک بار استفاده از این روش باعث از بین رفتن دائمی موها میشود.
  الکترولیز درد ندارد ،نکته مهم در این روش مهارت فرد انجام دهنده است تا اسکار ایجاد نشود.
  پس دقت ومهارت پزشک تعیین کننده رضایتمندی فرد است.

   

  لیزر موهای زائد درمانی دائمی و قطعی نیست، اما الکترولیز می تواند درمانی دائمی باشد.

  لیزر موهای زائد در یک لحظه می تواند منطقه ی بزرگی از پوست را پوشش دهد، اما الکترولیز تنها یک فولیکول مو را در هر لحظه نابود می کند.

  لیزر موهای زائد برای موهای تیره کاربرد دارد، در حالیکه الکترولیز علاوه بر موهای تیره، بر روی موهای سفید و روشن هم موثر است.

  لیزر موهای زائد در جلسات متعدد با فواصل 4 هفته ای انجام می شود، اما روش دیگر تنها در یک جلسه ریشه و پیاز مو را برای همیشه نابود می کند.

الكتروليز RF کلینیک تخصصی حس خوب
بوتاکس

بوتاکس کلینیک تخصصی حس خوب
 • بوتاکس چیست و چه کاری انجام می دهد؟


  بوتاکس یک ترکیب ایجاد شده توسط باکتری است که یک سم از نوع مسمومیت حاد غذایی است (عامل مسمومیت در افراد که باعث ایجاد نوعی فلج در ناحیه پلک و ماهیچه ها می شود که افتادگی ایجاد می کند). گرچه این مفهوم ترسناک به نظر می رسد، زمانی که در دوزهای بسیار کنترل شده استفاده شود، روشی ایمن و مطمئن است. این ترکیب به یک منطقه خاص تزریق می شود و در داخل آن، خود را به گیرنده های موجود در عضله شما متصل می کند، که بر عصب تاثیر می گذارد.

  بنابراین در نتیجه، زمانی که عصب شما یک ماده شیمیایی آزاد می کند تا منجر شود آن عضلات خاص، یا شروع به سوخت و ساز کنند و آزاد شوند (شروع به فعالیت کنند)، نمی تواند. عملکرد کاهش می یابد، و زمانی که پیوندهای عضله کاهش می یابد، یا به طور کامل از بین می روند چین و چروک ها بوجود می آیند. اما این چیزی استاتیک نیست، بدن شما در طول زمان این گیرنده ها را احیاء می کند.

   

  زمان اثر کردن بوتاکس چقدر طول می کشد؟:

  بلافاصله بعد از شروع درمان، بوتاکس در هر شرایطی، از یک روز تا ده روز طول می کشد تا بهبودی یابد و به طور متوسط، حدود سه تا هشت ماه طول می کشد؛ زیرا این مقدار زمانی است که طول می کشد تا بدن شما گیرنده های جدید در عضله بسازد.

 • آیا بوتاکس همان تزریق ژل است؟


  نه ابدا.
  در حالی که بوتاکس عضله را تحت تاثیر قرار می دهد، تزریق ژل، دقیقا همانطور که از نام آن مشخص است استفاده می شود تا چین و چروک ها را پر کند و یا حتی هر گونه ناسازگاری در حجم روی صورت را از بین می برد.

  محصولاتی مانند Juvederm یا Restalyine می توانند برای پر کردن و پر حجم کردن لب و چروک های خاص در اطراف صورت استفاده شوند.
  اگر یک خط خاص یا چین و چروک بسیار عمیق باشد، که با بوتاکس بتوان آن را پر کرد، تزریق ژل می تواند به طور موقت جلوه و نتایج آن را به طور متوسط ۹ ماه کاهش دهد.

 • چه کسی باید بوتاکس استفاده کند ؟


  اکثر افراد می توانند نامزد درمان شوند، اما مرکز حس خوب، بیمارانش را ترغیب می کند تا واقع نگر باشند و درمان متجاوزانه (زوری) و یا غیر منطقی را انجام ندهند.
  این یک راه خوب برای جلوگیری از چین و چروک های ریز است، اما نباید جوانان به طور منفی تحت تأثیر این باور قرار بگیرند که بوتاکس لازم و ضروری است.

  مردم می توانند در اواخر دهه ی 30 و اوایل دهه ی 40 زندگیشان شروع به به این درمان کنند و در این میان، نگهداری و مراقیت آن مهمتر است.
  اگر مسائلی وجود داشته باشد که بتواند با درمان های پزشکی و یا به هر وسیله ای حل شود، اما هرگز نمی خواهیم شخصیت یک چهره را تغییر دهیم.
  ایده ما این است که کاری کنیم که بیمار به دنبال همان شخصیت قبلی خود باشد و تحت تاثیر سن نباشد، به جای اینکه زنان خانه دار دنبال سطوح مختلفی از زیبایی باشند.

 • در چه ناحیه هایی از بدن بوتاکس استفاده می شود؟


  شایع ترین مکان هایی که بوتاکس تزریق می شود عبارتند از : :

  – ناحیه پنجه کلاغی یا (پاکلاغی) در اطراف ناحیه چشم
  – چروک های گلابلا بین چشمها (بین دو ابرو)
  – شیار ها و چروک های روی پیشانی
  – چین و چروک های افقی در پیشانی
  – کنار خط آرواره (تا ضایعات استخوانی را بی اثر کند)
  – لب های نزول یافته
  – زیر بغل(هنگامی که به غدد عرق تزریق می شود)
  بوتاکس می تواند ماه ها به طور کامل عرق و بو را متوقف کند

 • مراقب های لازم بعد از تزریق بوتاکس چیست؟


  تا ۵ ساعت کارهای زیر انجام نشود :

  – آب زدن
  – آرایش کردن
  – سر خم کردن
  – دراز کشیدن و خوابیدن
  – خارش – ماساژ پیشانی دور چشم
  – عینک آفتابی زدن
  – الکل ، کافیین و سیگار مصرف نشود
  – تا سه روز از کارهای سنگین و فعالیت های ورزشی جلوگیری کنید
  – درصورت التهاب و کبودی یخ گذاشته شود.
  – درصورت سردرد استامینوفن ساده استفاده شود
  – به مدت سه شب بالشت بلند زیر سر قرار گیرد
  – ۴۸ ساعت پس از تزریق ، اثر بوتاکس شروع شده و تا دو هفته به اوج می رسد.

مزوتراپي

 • مزوتراپی و داشتن پوستی جوان و زیبا


  داشتن پوستی جوان و زیبا

  بالا رفتن سن، قرار گرفتن در معرض پرتوهای خورشید، کاهش وزن ناگهانی، عوامل ژنتیکی، استرس و تغذیه نادرست ازجمله عوامل مؤثر در افتادگی و شل شدن پوست هستند. روش‌های مختلفی برای جوان‌سازی پوست وجود دارند از تزریق ژل و بوتاکس و فیلر گرفته تا تزریق چربی و عمل جراحی برای لیفت صورت. در این میان «مزوتراپی» از جمله روش‌های مؤثر برای درمان افتادگی و شل شدن پوست و داشتن پوستی جوان و شاداب است. در این روش با استفاده از سوزن‌های بسیار باریک و ظریف، مقادیر بسیار کمی هیالورونیک‌اسید، ویتامین، مواد معدنی یا سایر عناصر فعال، در اطراف نواحی موردنظر پوست صورت تزریق می‌شود.

  مزوتراپی پوست صورت با اهداف مختلفی صورت می‌گیرد و برای هریک از اهداف درمانی، ترکیب مخصوصی تزریق می‌شود. برای مثال برای جوان‌سازی پوست، ترکیب مخصوص در اطراف چین و چروک‌های صورت و گردن تزریق می‌شود. این ماده را می‌توان در پوست قفسه‌ی سینه و چروک‌های پشت دست نیز تزریق کرد.
  مزوتراپی جوان‌سازی پوست را می‌توان به صورت دستی و با کمک سرنگ یا با استفاده از دستگاه مخصوص مزوتراپی پوست و به‌صورت خودکار انجام داد. این درمان را می‌توان بر روی تمامی انواع پوست‌ها انجام داد.

  از این روش نه‌تنها برای درمان، بلکه برای پیشگیری از شکل‌گیری چین‌وچروک‌های صورت و درمان آکنه و جوش صورت و بدن، جای زخم، کلوئید (برآمدگی گوشتی ایجادشده در اثر زخم یا بردگی)‌ و جای سوختگی نیز می‌توان استفاده کرد.
  مزوتراپی پوست با توجه به شرایط بیمار معمولا ۵ تا ۸ جلسه به طول می‌انجامد و بیمار در حین انجام آن درد اندکی را احساس می‌کند. عوارض مزوتراپی پوست مثل قرمزی، سوزش و کبودی موقتی است و بعد از چند روز رفع می‌شود.

 • کاربرد و موارد درمانی مزوتراپی


  درمان ریزش مو

  طبق نظر پزشکان متخصص، نتیجه و عوارض مزوتراپی از فردی به فرد دیگر متفاوت است. برای مثال درمان کم‌پشتی و ریزش مو سکه‌ای و آلوپسی ژنتیکی از طریق مزوتراپی برای برخی با نتایج مثبت همراه است و برای برخی نتیجه‌ای ندارد. به‌نظر می‌رسد علل عمده‌ی ریزش مو در افراد مختلف کمبود مواد مغذی مناسب، کاهش جریان خون به پوست سر و عدم تعادل هورمونی در اطراف فولیکول‌ها و تولید بیش‌ازحد هورمون آندروژن است.

  برای درمان کم‌پشتی و ریزش مو از طریق مزوتراپی محلول مزوتراپی، که حاوی ترکیب خاصی از برخی مواد شیمیایی، مواد معدنی، آمینو اسیدها، ویتامین‌ها، اسیدنوکلئیک‌ها و کوآنزیم‌هاست، با دُزهایی که متناسب با نیازهای خاص بیمار تنظیم شده، به پوست سر تزریق می‌شود. این روش درمانی به‌تدریج سطح هورمون‌ها را متعادل می‌سازد، که همین مسئله باعث تقویت و رشد موهای جدید، سالم، ضخیم‌تر و قوی‌تر می‌شود.

  ذکر این نکته ضروری است که اگر دلیل ریزش مو هورمونی باشد، مزوتراپی یک روش کمکی مؤثر در کنار سایر روش‌های کاشت و ترمیم موست. اما درصورتی‌که عامل ریزش مو گرفتن رژیم‌های غیراصولی و طولانی‌مدت یا عمل‌های جراحی مثل جراحی روده باشد (که جذب خوراکی را مختل و سبب کمبود ویتامین شده باشد)، روش‌های درمانی مثل مزوتراپی برای تزریق ویتامین‌های مورد نیاز برای رشد مجدد موها و جلوگیری از ریزش موها توصیه می‌شود.

  درمان پف زیر چشم، تیرگی دور چشم و غبغب گلو

  یکی دیگر از کاربردهای مؤثر روش مزوتراپی، کمک به رفع پف زیر‌ چشم و غبغب است. در این روش از سوزنی بسیار ظریف که تا عمق ۲ تا ۴ میلی‌متری پوست نفوذ می‌کند، استفاده می‌کنند. معمولا پف زیر‌ چشم و غبغب در ۴ یا ۵ جلسه رفع می‌شود.
  از سوی دیگر با بالا رفتن سن یا مواردی مثل تغییرات هورمونی در دوران بارداری، ژنتیک یا کم‌خوابی و بی‌خوابی، سیگار کشیدن، گردش خون نامناسب و رژیم‌های سخت و غیر‌اصولی دور چشم‌ها تیره می‌شود.
  در روش مزوتراپی با تزریق مواد به پلک و اطراف چشم با سوزن‌های بسیار نازک تیرگی دور چشم رفع می‌شود.

   

  رفع افتادگي پلك

  افتادگی پلک از جمله مواردی است که به دلایل مادرزادی یا بالا رفتن سن روی ظاهر افراد اثر می‌گذارد. تا پیش از این درمان افتادگی پلک به شیوه‌ی عمل جراحی یا لیزر از جمله روش‌های مؤثر برای درمان این نقص بود.
  اما امروزه پزشکان از روش مزوتراپی برای درمان یا حتی پیشگیری از افتادگی پلک در اثر بالا رفتن سن استفاده می‌کنند. در این روش پزشک با تزریق مواد مزوتراپی به ناحیه‌ی گیجگاه و زیر ابرو این نقص را برطرف می‌کند.

مزوتراپي کلینیک پوست و مو حس خوب
پارافین تراپی

کلینیک پارافین تراپی حس خوب
 • پارافین تراپی یا پارافین درمانی چیست ؟


  با گرم کردن پارافین و قرار دادن آن بر روی قسمت هایی از بدن که دچار درد های مفصلی می باشند, درد این قسمت ها در اثر جذب گرمای پارافین به مرور کاهش می یابد. همچنین قسمت هایی از بدن که دچار آرتروز و دیگر درد های مزمن مفصلی هستند نیز به وسیله پارافین درمانی قابل کنترل می باشند .

  ‎یکی دیگر از مهم ترین مزایای استفاده از پارافین تراپي در بهبود شرایط پوست می باشد. در صورت قرار دادن پارافین گرم بر روی پوست بخش های مختلف بدن, پوست نرم تر شده و منافذ آن باز می شود. بنا براین پارافین درمانی یکی از راه های حفاظت و جوان سازی پوست نیز به شمار می رود. پارافیندرمانی Paraffin Treatment, درد های مزمن مفصلی و عضلانی را تسکین داده و سبب افزایش گردش خون در قسمت های اعمال شده می شود. پارافین تراپی توان حرکتی در افراد مبتلا به آرتروز, بورسیت و سایر درد های مزمن را افزایش می دهد.
  ‎همچنین استفاده از این روش باعث نرم شدن پوست های ترک خورده, خشک و خشن شده و برای بهبود اختلالات پوستی نظیر اگزما مفید بوده و یکی از روش های “گرمای عمیق درمانی” است. روغن پارافین مایع توان مناسبی در جذب و نگهداری حرارت دارد. برای افزایش نرمی پوست, پارافین درمانی موجب افزایش گردش خون, باز شدن منافذ و جذب رطوبت از لایه های زیرین پوست ‎می شود.

 • پکیج ها و لیست هزینه ها


  پارافین تراپی پا = 70،000 تومان

  پارافین تراپی دست = 50،000 تومان

 • کاربرد و بهترین موارد درمانی


  مزایای پارافین تراپی

  از بین برنده ی تیرگی پوست
  آبرسانی و رفع خشگی پوست
  لایه برداری و اسکراب پوست
  ضد چروک و از بین برنده ی چروک
  شادابی و شفافیت پوست
  تغذیه پوست با ویتامینE و آلوئه ورا
  نرم کننده و جوانساز پوست
  تحریک لایه های زیرین به ساخت کلاژن در پوست
  افزایش خون رسانی به پوست
  تسکین دردهای عضلانی

   

  توضیحات اجمالی در مورد فواید استفاده :

  استفاده ازپارافین تراپی یا همان پارافین درمانی باعث نرم شدن پوست های خشک و ترک خورده و برای بهبود اختلالات پوستی نظیر اگزما مفید بوده و یکی از روش های “گرمای عمیق درمانی” است.

  روغن پارافین مایع توان مناسبی در جذب و نگهداری حرارت دارد. زمانی که شما دست یا پای خود را با پارافین گرم می شویید (مثلا قسمتی از بدن خود را در ظرف پارافین گرم قرار می دهید) حرارت به همان بخش های بدن شما منتقل می گردد. حرارت موجب افزایش گردش خون و درمان درد و سفتی می شود

  پارافین درمانی موجب افزایش گردش خون, باز شدن منافذ و جذب رطوبت از لایه های زیرین پوست می شود و افزایش ویتامین Eو برطرف کردن چروک سطحی پوست شفافیت و برطرف کردن لک را موجب میشود.

خدمات مورد نظر خود را پیدا کردید؟

درصورت تمایل و بهره مندی از تخفیفات ویژه ، میتوانید از خدمات رزرواسیون آنلاین کلینیک استفاده نمائید

فرم رزرواسیون آنلاین