Load Arabian Language
Load England Language
Load Persian Language
Change Language Change Language

SHR-Alex ليزر رفع موي زايد

 • پکیج ها و لیست هزینه ها


  پکیج یک : فول بادی صفر تا صد

  پکیج دو : دست کامل – پا کامل – زیر مایو کامل – گودی کمر – باسن – شکم – زیر بغل – دور سینه – صورت

  پکیج سه : دست کامل – پا کامل – زیر مایو – زیر بغل – لب و چانه

  پکیج چهار : پا کامل – زیر مایو کامل – زیر بغل – لب و چانه

  پکیج پنج : ساق پا – ساعد دست – زیر مایو کامل – زیر بغل – لب و چانه

  پکیج شش : ساق پا – زیر مایو کامل – زیر بغل کامل – لب و چانه

  پکیج هفت : ساعد دست – زیر مایو – زیر بغل – لب و چانه

  پکیج هشت : زیر مایو کامل – زیر بغل – خط ناف – دور سینه – لب و چانه

 • لیست هزینه ها بصورت جزء به جزء


  پا کامل =  190،000  تومان

  باسن =  90،000  تومان

  ران =  120،000  تومان

  ساق پا =  110،000  تومان

  خط باسن =  30،000  تومان

  گودی کمر =  60،000  تومان

  پشت کامل =  150،000  تومان

  دست کامل =  130،000  تومان

  بازوی دست =  95،000  تومان

  ساعد دست =  85،000  تومان

  روی دست =  35،000  تومان

  زیر بغل =  40،000  تومان

  زیر مایو =  90،000  تومان

  خط کشاله =  30،000  تومان

  خط ناف =  30،000  تومان

  شکم =  70،000  تومان

  دور سینه =  30،000  تومان

  گردن =  40،000  تومان

  صورت کامل و گردن =  90،000  تومان

  صورت کامل =  70،000  تومان

  لب =  25،000  تومان

  چانه =  30،000  تومان

  چانه کامل =  45،000  تومان

  خط ریش =  30،000  تومان

  پیشانی =  30،000  تومان

 • لیزر SHR چیست و چگونه عمل میکند ؟


  لیزر چیست ؟

  لیزر نوعی نوراست که در طول موجی خاص تقویت شده و بسته به بافت هدف موردنظر درمواردمختلف طول موج آن فرق می کند.دردستگاه های لیزرموی زائد این طول موج طوری تنظیم شده که نور ساطع شده توسط رنگدانه موجوددر ساقه مو جذب شود.

   

  لیزر موهای زائد چگونه عمل می‌کند؟

  لیزر با هدف قرار دادن و تخریب فولیکول‌های مو با اشعه‌های قدرتمند باعث از بین بردن موها می‌شود، بدون اینکه به بافت‌های اطراف آن آسیبی برساند. لیزر موی زائد معمولاً باعث کم کردن موهای بدن در قسمت‌های تحت درمان می‌گردد

   

  لیزر اس اچ آر چیست ؟

  اس‌اچ‌آر تکنولوژی جدید درمان موهای زائد است که در مقایسه با بقیه لیزرها سرعت و تاثیر بیشتری داشته به‌علاوه بدون درد است .
  در این دستگاه شات‌های لیزر به‌طور پی‌درپی و پشت‌سر هم آزاد شده و با تنظیم تعداد شات‌ها در هر ثانیه به‌راحتی قسمت وسیعی از بدن را با سرعت بالا لیزر می‌کنيم. اس‌اچ‌آر درواقع سیستم نوری است و برای رفع موهای زائد از طول موج حدود٦٩٠ استفاده می‌کنیم و به‌راحتی به عمق فولیکول مو رسیده و تاثیر خود را اعمال می‌کند و به‌دلیل جذب کمتر در ملانین پوست درد کمتری ایجاد می‌کند و مناسب برای پوست‌های تیره‌تر ( نژاد آريايي تیپ‌۴ و ۵) حتى برنزه است و احتمال سوختگی با آن در مقايسه با لیزرهای دیگر از قبیل الکساندرایت و آی‌پی‌ال تقريبا صفر است و نهایتا قيمت بسيار مناسب در مقایسه با سایر سیستم‌های مشابه دارد.
  در بسيارى از موارد افراد با استفاده از ليزر الكس نه تنها متحمل درد و هزينه زيادى ميشوند كه در نهايت هم به نتيجه دلخواه نمى رسند چون اين دستگاه مخصوص پوستهاي سفيد و اروپايي است .اين در صورتى است كه چنانچه تمام موارد توصيه شده را رعايت نماييد و جلسات را در تاريخ هاى ذكر شده انجام دهيدشكست درمان با دستگاه اس اچ آر بسيار كم اتفاق خواهد افتاد.
  البته بايد بدانيد كه بايد انتظار شما از ليزر واقعى باشد و ليزر در واقع باعث كاهش دائمى موها ميشود نه حذف دائمى.

 • قبل و بعد از لیزر چه نکاتی باید انجام پذیرد ؟


  نکات قبل لیزر

  روز انجام لیزر هرگونه آرایش و کرم زدن ممنوع است، منطقه مورد درمان باید کاملا شسته و تمیز باشد.

  کندن موها با موم و موچین و اپیلاسیون و الکترو لیزر تا ۶ هفته قبل از لیزر و نیز در فواصل جلسات لیزر اکیدا ممنوع است اما تراشیدن موها با تیغ مانعی ندارد

  استفاده از کرم موبر اگرچه مانعی ندارد ولی به دلیل احتمال بروز واکنشهای حساسیتی بهتر است مورد استفاده قرارنگیرد.

  یک ماه پیش از شروع لیزر و در فواصل جلسات لیزر اکیدا از آفتاب پرهیز کنید و کرم ضد آفتاب بزنید،استفاده از فراورده های اتوبرنزه قبل از شروع لیزر ممنوع است.

  درصورت وجود آفتاب سوختگی در محلِ تحتِ درمان با لیزر احتمال بروز عوارض جانبی نظیر زخم و تاول پوستی بیشتر می شود و احتمال اثر بخشی لیزر کاهش میابد .

  اگر پوست شما خیلی تیره است میتوانید با نظر پزشک معالج پیش از انجام لیزر از ترکیبات بی رنگ کننده و لایه بردار پوست مثل هیدروکینون و تره تینوئین استفاده کنید.

  هرگونه بیماری پوستی یا غیر پوستی و حساسیت های احتمالی داشته اید و در حال حاضر تحت درمان هستید باید حتما به پزشکتان اطلاع دهید.

  اگر سابقه تبخال یا عفونت های مکرر پوستی در محل تحت درمان با لیزر دارید حتما با مركز خود درمیان بگذارید.

  اگر دارویی را بطور مرتب استفاده میکنید ،حتی اگر آن دارو قرص سردرد معمولی یا قرص جلوگیری از بارداری باشد ،باید مركز خودرا درجریان بگذارید.

   

   

  نکات بعد از لیزر

  از کرم‌های ضد آفتاب برای پوست خود استفاده کنید. تمام مناطق تحت درمان با لیزر باید با مقدار زیادی از کرم‌های ضد آفتاب پوشش داده شود. زیرا پوست تحت درمان ممکن است به تیره شدن حساس باشد، این امر به ویژه برای کسانی که دارای پوست حساس یا تیره هستند، صدق می‌کند.

  حتماً بلافاصله پس از درمان، از کرم یا یخ یا كرم ترميم يا هر چیزی که منطقه لیزر شده را سرد و بی‌حس می‌کند، استفاده کنید تا ناراحتی آن را به حداقل برسانید. اپراتور قطعاً این کار را به شما یادآوری خواهد کرد.

  اگرچه احتمال آن بسیار نادر است، اما امکان بروز ضایعاتی شبیه به جوش وجود دارد که ممکن است جای آن باقی بماند. در صورت مشاهده عوارض لیزر موهای زائد ، بلافاصله تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند. اگر قادر به مراجعه حضوری نیسیتید، می‌توانید عکس آن منطقه را برای ما ارسال کنید.

  یک هفته پس از درمان، پوست خود را اسکراب کنید. این امر نه تنها باعث می‌شود که ریزش موهای زائد سریع‌تر گردد، بلکه موجب نرم و صاف نگه داشتن پوست شما می‌شود. با این حال، اگر پوست لیزر شده دارای سوزش و خارش است، از اسکراب پوست خودداری کنید.

  تا سه الی چهار ساعت بعد از انجام لیزر ناحیه ای که لیزر شده را آب نزنید و از شوينده استفاده نكنيد.

  تا 24 ساعت بعد از انجام لیزر از شوینده ، لوسیون،خوشبو کننده، کرم و … استفاده نکنید

  ترجيحا تا ۲روز مانده به جلسه ی اینده شیو نکنید.

 • سؤالات متداول :


  در صورت لیزر موهای زائد خصوصا نواحی زیر بغل و اطراف بافت سینه یا نواحی شکم و ژنیتال ممکن است سرطان بگیرند؟
  لیزر موهای زائد در نواحی تناسلی (مرد/زن) ممکن است بر روی بارداری تاثیر بگذارد؟
  آیا من که مجرد هستم هم می توانم لیزر موهای زائد انجام دهم؟

  شنیدن کلمات پرتو و یا تابش لیزر به بدن، ناخودآگاه ما را به یاد سرطان می اندازد، خیر چنین نیست به این دلیل که لیزر استفاده شده برای دستگاه های موهای زائد امواجی است که برای تابش غیر یونیزه استفاده می‌شود این امواج در پوست تولید گرما می‌کنند که منجر به غیرفعال شدن فولیکول مو و در نهایت مانع رشد مو می شود. این انرژی تنها جذب لایه های سطحی پوست شده و به هیچ عنوان باعث جهش سلولی نمی شود. از طرفی دیگر عمق نفوذ لیزر فقط تا ریشه مو می باشد.

  درصورتی که دستگاه های رفع موهای زائد حتی یک درصد خطر بیماری هایی مثل سرطان را تشدید می‌کردند (حتی یک مورد گزارش در دنیا) در اولین اقدام تولید آن در آمریکا توسط سازمان غذا و دارو ایالات متحده متوقف می‌شد.

  گاها دیده شده که برخی افراد از لیزر موهای زائد ناحیه ژنیتال ترس دارند، به این علت که مبادا در آینده توانایی بارداری از آنها سلب شود!
  قطعا با توضیحات فوق متوجه شدیم که با عمق نفوذ کم دستگاه لیزر امکان آسیب رسیدن به اندام های داخلی به هیچ عنوان وجود ندارد.

  فراموش نکنیم از سویی دیگر اگر حتی یک مورد گزارش بیماری های بدخیم و خطرناک در خصوص لیزر موهای زائد اتفاق افتاده بود توسط رسانه های عمومی اطلاع رسانی می شد و به طور کلی جلوی فعالیت آن گرفته می شددقیقا مثل دستگاه های سولاریوم که در کشور فقط به صورت غیرقانونی فعالیت می کنند و بارها روابط عمومی وزارت بهداشت از طریق رسانه های عمومی از مضرات آن سخن گفته است.

   

  آیا لیزر موهای زائد سرطان زاست؟

  طیف امواج الکترو مغناطیس در محدوده اشعه X و گاما و ماوراء بنفش( کمتر از 400 نانومتر) بسیار پر انرژی و مخرب هستند و در ایجاد سرطان های پوستی دخیل شناخته شده اند.از طرف دیگر طول موج لیزر مو های زائد در محدوده مادون قرمز است( بالاتر از 650 نانومتر) که برای پوست ایمن و بی خطر است و بدترین عارضه آن سوختگی سطحی می باشد و ارتباطی بین لیزر موهای زائد با نازایی و یا سرطان های پوستی گزارش نشده است.مصرف داروی راکوتان از موارد منع انجام لیزر موهای زائد است چرا که راکوتان جرء داروهای فوتوسنسیتو است و پوست را به نور حساس می کند و در صورت تماس با لیزر ایجاد اسکار در ناحیه می نماید. 6 ماه بعد از قطع آکوتان می توان درمان موهای زائد را شروع کرد.

   

  آیا لیزر موهای زائد زیر بغل و سینه خطر دارد؟

  موهای زیر بغل موهای طبیعی بدن هستند ولی رویش مو در قفسه ی سینه و نوک سینه برای خانم ها موهای زائد محسوب می شود ، رهایی دائمی از این موهای مزاحم تنها به کمک لیزر امکان پذیر خواهد بود . از معضلات شایع در هر فرد ، اصلاح دو یا سه مرتبه ی موهای زائد زیر بغل در هر هفته است . بهترین و موثرترین روش خلاصی از موهای این نواحی، لیزر موهای زائد زیر بغل و سینه است .

  موهای موجود در یک ناحیه از بدن ، همگی دارای رشد یکسانی و همزمانی ندارند ، همچنان که بسیاری از موهای یک ناحیه از بدن در فاز رویشی قرار دارند ، برخی دیگر در فاز استراحت و در زیر پوست قرار دارند ، لذا باید برای از بین بردن تمامی این موها ، لیزر درمانی در چندین جلسه با فاصله ی ماهانه صورت پذیرد ، بدین ترتیب کلیه موهای یک ناحیه در اثر لیزر درمانی به طور موثری از بین خواهند رفت .

  در لیزر درمانی موهای زائد یک ناحیه شاهد حذف ۱۰۰ درصدی موهای زائد یک منطقه نخواهیم بود ولی موهای باقی مانده نیز بسیار نازک و کم رنگ خواهند شد و با موفقیت ۹۰ درصدی حذف موها ، فرد احساس بهتر و رضایت کاملی خواهد داشت .

ليزر رفع موي زايد اس اچ آر کلینیک تخصصی حس خوب
SHR-Diode ليزر رفع موي زايد

ليزر رفع موي زايد دایود
 • پکیج ها و لیست هزینه ها


  پکیج یک : فول بادی صفر تا صد

  پکیج دو : دست کامل – پا کامل – زیر مایو کامل – گودی کمر – باسن – شکم – زیر بغل – دور سینه – صورت

  پکیج سه : دست کامل – پا کامل – زیر مایو – زیر بغل – لب و چانه

  پکیج چهار : پا کامل – زیر مایو کامل – زیر بغل – لب و چانه

  پکیج پنج : ساق پا – ساعد دست – زیر مایو کامل – زیر بغل – لب و چانه

  پکیج شش : ساق پا – زیر مایو کامل – زیر بغل کامل – لب و چانه

  پکیج هفت : ساعد دست – زیر مایو – زیر بغل – لب و چانه

  پکیج هشت : زیر مایو کامل – زیر بغل – خط ناف – دور سینه – لب و چانه

 • لیست هزینه ها بصورت جزء به جزء


  پا کامل =  255،000  تومان

  باسن =  120،000  تومان

  ران =  160،000  تومان

  ساق پا =  140،000  تومان

  خط باسن =  60،000  تومان

  گودی کمر =  70،000  تومان

  پشت کامل =  190،000  تومان

  دست کامل =  175،000  تومان

  بازوی دست =  115،000  تومان

  ساعد دست =  105،000  تومان

  روی دست =  50،000  تومان

  زیر بغل =  60،000  تومان

  زیر مایو =  110،000  تومان

  خط کشاله =  40،000  تومان

  خط ناف =  35،000  تومان

  شکم =  90،000  تومان

  دور سینه =  40،000  تومان

  گردن =  50،000  تومان

  صورت کامل و گردن =  110،000  تومان

  صورت کامل =  80،000  تومان

  لب =  35،000  تومان

  چانه =  35،000  تومان

  چانه کامل =  50،000  تومان

  خط ریش =  40،000  تومان

  پیشانی =  40،000  تومان

 • مقایسه دستگاه لیزر دایود با اس اچ آر


  اصولا در میان دستگاههایی که با دستگاه لیزر دایود ادعای مقایسه دارند اس اچ آر به دلیل سرعت بالایی که دارد (10 شات در ثانیه) را در شروع مقایسه ها قرار می دهم .

  نکته اول: اس اچ آر سطح مقطع بزرگتری دارد و دایود سطح مقطع کوچکتر

  نکته دوم : اس اچ ار فلش لامپ زنون بوده و دایود لیزر است .

  نکته سوم : اس اچ آر برگشت پذیری كمي زودتر دارد اما اثر لیزر دایود دیرتر برمی گردد.

  نکته چهارم: اس اچ آر نفوذ کمتری دارد و دایود نفوذ بیشتر

  نکته پنجم : اس اچ آر درد کمتری دارد و دایود با وجود بی درد بودن از اس اچ آر درد محسوس تری دارد

  می توان گفت که دستگاه اس اچ آر در گروه فلش لامپهای زنون انقلاب محسوب می شود .و در سرعت و بدون درد بودن برای مشتری بسیار جذاب می باشد.

  ولی لیزر دایود بدون تردید با شرایط رنگ پوست کشور ما بهترین لیزر در انتخاب از بین برنده های موی زائد است

   

   

  تعداد جلسات لیزر دایود

  یکی از نکاتی که برای بیماران بسیار حائز اهمیت است تعداد جلسات لیزر می باشد.

  در فلش لامپهای زنون نظیر آی پی ال ،ایلایت،اس اچ آر بين ٧ تا ١٠ جلسه لازم است تا بیمار نتیجه مطلوب را ببیند و راضی باشد.در حالی که این جلسات در لیزر دايود بين ٥ تا ٧ جلسه تقلیل می یابد.
  ( البته باز هم تعداد اين جلسات برميگردد به نوع پوست و مو و مقدار هورمونهاي مردانه بدنمان )

  تعداد كم جلسات به دلیل نفوذ بیشتری است که در لیزرها وجود دارد .
  نکته جالب اینکه گاهی ممکن است جلسه اول در فلش لامپها نتیجه ایی به مراتب قابل مشاهده تر از لیزرها داشته باشد.
  چرا که برای تخریب فولیکول در فاز تلوژن نفوذ در حد فلش لامپهای زنون کفایت می کند .

  اما وقتی بحث به فازهای کاتاژن و آناژن می رسد دیگر نفوذ دایود لیزر است که خود نمایی می کند.
  اگر چه نمی توان دقیقا” گفت که بیمار با 5 جلسه لیزر موهایش از بین می رود که آن هم در بیماران مختلف متفاوت است ولی به جرأت می توان گفت لیزرها نصف جلسات فلش لامپهای زنون کار می برند. و از آن طرف ماندگاری تقریبا 2 برابری دارند.

 • دستگاه SHR Diode


  نسل جدید لیزرهای موی زائد اس اچ آر برتری های زیادی نسبت به نسل قدیم تر خود دارد که شامل موارد زیر می باشد :

  تعداد جلسات کمتر: با این دستگاه با نصف جلسات معمول IPL میتوان به نتایج به مراتب بهتری رسید.
  تعداد جلسات مورد نیاز برای ریشه کنی یک مو ٦ جلسه بوده که ممکن است بین ٤ تا حتی ١٠ جلسه در نوسان بوده و از آنجائیکه علل موی زائد و فرم آن درافراد مختلف متفاوت می باشد،لذا تعداد واقعى جلسات از قبل مشخص نبوده و تا دستیابی به نتیجه راضی کننده ادامه می يابد.تاثیر کیفیت دستگاه لیزر ، مهارت و تجربه درمانگر بر تعداد جلسات بسيار موثر است.

  بدون درد : درد به تاریخ پیوست. رویای یک لیزر بدون درد به حقیقت پیوست.
  موج با کیفیت و بدون گرمای لیزر با خنک کنندگی بینظیر آن باعث ارائه ی یک لیزر کاملا خنک شده است. این خنکی در تمام طول جلسه ثابت است.

  سرعت بالا : سرعت عمل دستگاه چندین برابر شده و مثلا کل بدن را در ٤٠دقیقه میتوان لیزر کرد.

  طول موج دایود و الکساندرایت : این لیزر درفرم اس اچ آر یا همان سوپرلیزر، مطابق با الکساندرایت و دایود بوده که قویترین و موثرترین نوع لیزردرجهان است.

  قیمت بهتر : به دلایل رقابتی وسرعت عمل بالای این دستگاه هزینه ها را به نصف کاهش داده ایم که رکورد بی نظیریست.

   

  لازم به ذکر است که موفقیت دردرمان با لیزر تبدیل موهای تیره یا ضخیم به بور و کرکی بوده و الزاما نابودی کامل آن نیست.بدیهی است که احتمال موفقیت درموهای تیره و غیرهورمونی، پوستهای روشن و با حساسیت کمتر، از بقیه شرایط بیشتر است.موهای تیره انرژی بیشتر جذب می کنند،نوع غیر هورمونی برگشت کمتری داشته وپوست روشن تحمل شدت بیشتری از انرژی لیزر را داشته ودر نتیجه زودتر وبهتر نتیجه می دهند.

  طبق نظر سازمان دارویی وغذایی آمریکا (F.D.A ) درمورد لیزر موهای زائد، بیشتر کاهش دائمی موها مطرح است،تا محو کامل ودائمی آنها درصد موفقیت حدود ٩٠% گزارش شده است. فواصل بین جلسات میتواند بین ٣ تا ٥ هفته درنوسان باشد.بیشتراز ٥ هفته فرصت مجدد بازسازی و تقویت موهای لیزرشده را درپی داشته و در فواصل کمتراز٣ هفته هنوز تعدادی موی درحال رشد وجود دارند که از پوست بیرون نیامده و درنتیجه لیزر به آنها اصابت ننموده و بازهم فرصت رشد و بازسازی خواهند داشت.

ميكرودرم ابريژن

 • پکیج ها و لیست هزینه ها


  میکرودرم صورت و گردن + ماسک (جوانسازی رفع لک و جوش)

  میکرودرم روی دستها تا مچ

  میکرودرم بازوها (رفع جوش و لک)

  میکرودرم مچ دستها تا آرنج (رفع تیرگی و آفتاب سوختگی)

  میکرودرم باسن (رفع جوش و لک)

  میکرودرم زانوها (تیرگی و خشکی)

  میکرودرم بیکینی (لک و موهای زیرپوستی)

  میکرودرم روی پاها و قوزکها (تیرگس و آفتاب سوختگی)

  میکرودرم زیر بغل (رفع تیرگی و لکهای زیرپوستی)

  میکرودرم گردن تا خط زیر بغل (قسمت کتف)

  میکرودرم آرنج ها (رفع تیرگی و خشکی)

 • ميكرودرم ابريژن چیست و چگونه عمل میکند ؟


  میکرودرم ابریژن یکی از سریع ترین و قوی ترین و بهترین دستگاه های پوست و زیبایی برای درمان چروک و جوانسازی پوست است، دستگاه غیر تهاجمی است.
  میکرودرم ابریژن یک تکنیک متداول صورت و غیر جراحی است.
  میکرودرم ابریژن به کاهش خطوط ریز، چین و چروک، جای جوش های کم عمق کمک کند، در صورتی که ممکن است نتایج گرفته شده هر فرد با فرد دیگر متفاوت باشد.

  کسانی که از روزنه های بزرگ رنج می برند می توانند برای رفع روزنه ها از میکرودرم کمک بگیرند.
  میکرودرم ابریژن ممکن است به ظاهر از پیگرومانتاسیون سطحی، لکه های دیگر و آسیب های سطحی پوست که در اثر آفتاب ایجاد می شوند را کاهش می دهد.
  پوست های مرده را از بین می برد و می تواند جذب مواد مراقبت از پوست را تا ۵۰% افزایش می دهد.
  میکرودرم ابریژن تحریک جریان خون و تغذیه سلولهای پوست را افزایش می دهد و باعث تولید سلولهای جدید و بهبود خاصیت ارتجاعی و بافت پوست می شود.
  میکرودرم ابریژن به طور موقت رطوبت پوست را از بین می برد که می توان با استفاده از یک مرطوب کننده جبران کرد.
  بهترین نتایج معمولا توسط افرادی که در مراحل اولیه پیری هستند رخ می دهد، سنین ۳۵ الی ۵۰ در مواردی مانند روزاسه، اگزما، درماتیت، آفتاب سوختگی فعال، تبخال، لوپوس، زخم های باز و آکنه گسترده می توانند از میکرودرم استفاده کنید.

  مجموعه ای از ۶ تا ۱۰ جلسه درمان که معمولا برای نتایج مطلوب برای بازیابی پوست توصیه می شود.
  میزان زمانی که برای کل درمان صورت انجام می شود ۳۰ دقیقه است حال اگر می خواهید گردن و سایر نقاط بدن مانند دست و پا و … انجام دهید، این کار متفاوت است.
  بعد از عمل میکرودرم پوست به نور آفتاب حساس می شود به علت همین بهتر است در معرض نور مستقیم خورشید قرار نگیرید و از کرم های ضد آفتاب قوی بعد از درمان استفاده کنید.
  با میکرودرم ابریژن چاله های روی پوست خود را کاهش دهید.

میکرودرم ابریژن کلینیک تخصصی حس خوب
لاغری و لیفت RF

لاغری و لیفت RF
 • پکیج ها و لیست هزینه ها


  صورت و غبغب = بین 30 تا 50 دقیقه

  شکم و پهلو = بین 50 تا 60 دقیقه

  سینه = بین 25 تا 30 دقیقه

  باسن = بین 30 تا 40 دقیقه

  بازوها = بین 30 تا 50 دقیقه

  بیکینی = بین 20 تا 25 دقیقه

  پف زیر چشم = بین 20 تا 25 دقیقه

  پف پشت پلک = بین 20 تا 25 دقیقه

  جوانسازی دست = بین 20 تا 25 دقیقه

  محاسبه مدت دوره درمانی بسته به شزایظ هر فرد بین یک تا دو دوره ی 10 جلسه ای نیاز می باشد

 • نحوه عملکرد دستگاه نمسیس


  رادیو فرکانسی با ایجاد حرکت ملکولي و استحکاک ناشی از حرکت ملکولها، دمای پوست را تا 40 الی 45 درجه سانتی گراد افزایش می دهد و در نتیجه باعث حل شدن و از بین رفتن چربی می گردد.
  بعد از ایجاد گرما بوسیله RF، بیمار ماساژ کاپینگ شرقی با ساکشن وکیوم کسب می کند، که به وسیله تسهیل گردش خون، بهبود جریان لنفاوی و لیپولیز درمان لاغری را تسریع می نماید.

   

  اثرات گرمایی و ماساژ ساکشن عبارتند از :

  کاهش سلولیت (کاهش سایز)
  جوان سازی با ایجاد استحکام و قوام در پوست
  درمان ترکهای بدن و استرچ مارکهای بعد از بارداری
  فرم دهی بدن و رفع شلی و افتادگی
  رفع چین و چروک صورت و بدن
  رفع غبغب
  قبل و بعد از لیپوساکشن و کمک به ترمیم جای زخم جراحی

 • تفاوت روش اولتراسونیک و لیپوساکشن قدیمی


  اولتراسونیک یک روش بدون جراحی، درد و خونریزی می باشد.
  بزرگترین تفاوت بین درمان با اولتراسونیک و لیپوساکشن لیزری در روش حذف چربی است.
  اولتراسونیک از گرما برای حمله به سلول های چربی استفاده کرده و برای مناطق بزرگتر بهتر است و لیپوساکشن لیزری برای مناطق کوچکتر.

  بسیاری از مراجعین، از لیپوساکشن به دلیل حساسیت بسیار زیاد لیزر ناراضی هستند و به همین دلیل لیزر برای مناطق کوچک مفیدتر است.

   

  چه زمانی نتایج درمان با اولتراسونیک را خواهم دید؟

  در اغلب موارد نتایج کاملاً مشهود و سریع خواهد بود.
  لیپوساکشن باعث ایجاد تورم خواهد شد که اثرات حقیقی جراحی را می پوشاند ولی در روش اولتراسونیک حداقلِ تورم ایجاد می شود بنابراین نتایج کاملاً مشهود خواهد بود.
  همیشه به یاد داشته باشید که نتایج می تواند بی ثبات باشد و نمی تواند جایگزین روش زندگی سالم گردد

   

  مزایای استفاده از روش اولتراسونیک:

  – کاهش سلولیت
  – کاهش علائم کشش
  – تغییر در فرم بدن
  – بدون نیاز به جراحی و استراحت
  – بدون درد
  – بدون صدمه به پوست سالم و نرمال بدن
  – مناسب برای تیپ های مختلف پوست

هیدرودِرم - دِزَن

 • معرفی دستگاه هیدرودرمی


  ‎دستگاه هیدرودرمی یا دستگاه دیزینک گالوانیک یکی از بهترین و کاربردی ترین اختراعات بشری در قسمت مربوط به جوانسازی و آبرسانی به پوست است.
  این دستگاه با استفاده از جریان الکتریسیته بی ضرر و کنترل شده برای بدن کار میکند. به این صورت که یک پروپ در دست راست بیمار قرار دارد و پروپ دوم روی صورت بیمار حرکت میکند.
  در حالت دیزنیک جریان الکتریسیته از دست بیمار وارد بدن میشود و از صورت بیمار خارج میشود. این جریان اصلا توسط بیمار حس نمیشود. فرض کنید جریان ۲ یا ۳ باطری به بدن افراد وصل شده باشد در این میان افرادی که در دهانشان دندان پر کرده دارند احساس مزه مواد آهنی در دهان دارند که این نشان دهنده عبور جریان الکتریکی خفیف در بدن است.

  در حالت دیزنیک مواد غیر ضروری و سموم از سطح پوست خارج میشود و نوعی پاک سازی عمقی و الکترونیکی سطح پوست انجام میشود و مواد قطبی متناسب با جریان عبوری به سمت پروپ سطح پوست صورت جذب میشوند و به این روش از پوست خارج میشوند.
  در حالت گالوانیک جریان عبوری از سطح پوست صورت وارد بدن میشود و از دست راست خارج میشود. در این حالت میتوانیم مواد تقویتی مورد نیاز عمق پوست را به صورت مالیدنی در سطح پوست قرار داده به وسیله این دستگاه و با استفاده از جریان بار الکتریکی این مواد را تا عمق پوست هدایت کنیم.
  این مواد شامل آب، ویتامین ها، پروتئین های کلاژن و الاسیتن میباشد که در مورد جوانسازی عمقی و آبرسانی عمقی پوست این روش فوق العاده موثر و کاربردی است. استفاده کنندگان از این روش دقیقا طی چند روز پس از انجام کار با این دستگاه متوجه اثرات شگرف و حیرت انگیز آن میشوند.

 • توصیه های پزشکی و ایمنی در هیدرودرمی


  توصیه موکد میشود که بین جلسات دیزنیک و جلسات گالوانیک حداقل ۴۸ ساعت فاصله داشته باشیم.
  زیرا طی این زمان مواد هنوز در حالت حرکت به سطح پوست و خروج از سطح پوست هستند و در صورتی که این فاصله زمانی رعایت نشود اختلال دفع سموم و جذب مواد مغذی پیش می آید.

  همچنین توصیه میشود نسبت به وضعیت خشکی و کم آب بودن پوست این کار هر هفته یک بار به مدت ۴ الی ۶ جلسه انجام شود.
  یعنی یک جلسه دیزنیک جهت خروج و پاکسازی پوست،
  و سپس ۴ الی ۶ جلسه گالوانیک جهت تقویت عمقی و افزایش مواد مغذی و آبرسانی پوست به فاصله هفتگی انجام گردد.

هيدرودرم - دِزَن کلینیک تخصصی حس خوب
مزونيدلينگ

ميكرونيدلينگ دِرماپِن کلینیک تخصصی حس خوب
 • مزونيدلينگ چيست ؟


  دوستان زيادي در خصوصي فرق بين ميكرودرم و مزونيدلينگ رو پرسيده بودند.

  در ميكرودرم با استفاده از پودرهاي الماسي كه داره باعث لايه برداري پوست ميشه و لايه سطحي پوست يعني اپيدرم برداشته ميشه ولي ميكرونيدلينك با سوزن هاي ريزي كه وارد پوست ميكنه لايه دوم پوست.
  يعني درم كه بخش زنده و اصلي پوست در جوانسازي هست را تحريك ميكنه و پوست و درواقع مغز رو به خطا ميندازه كه ايجاد زخم شده و پوست شروع مي كنه به كلاژن و الاستين ترشح كردن وقتي مواد مزو رو نيز هم زمان استفاده مي كنيد.

  ويتامين ها و كلاژن ساز ها كمك مي كنند كه اين روند سريع انجام بشه و در اين روش هيچ نوع پوست ريزي شديد و محسوسي ديده نميشه، مگر استفاده از گليكوليك اسيد كه جهت لايه برداري هست و در صورت تشخيص پزشك يا تكنسين در روز اول استفاده مي شه يا با ضد لك ها تركيب ميشه.
  مي تونيم به اين صورت هم به ميكرونيدلينيگ بپردازیم كه كار با دستگاه مزونيدلينگ مثل زماني هست كه دست يا هر جاي بدن بريده ميشه اگر دقت كرده باشيد قسمت هاي كه بريده يا بخيه شدند خيلي پوست صاف و تميز و روشن تر هست اين به اين علت هست كه پوست براي ترميم خودش شروع مي كنه به كلاژن ترشح كردن.

  حالا وقتي سوزن به تعداد زياد وارد پوست بشه در تمام قسمت ها ي صورت شروع به ترشح كلاژن ميشه و پوست جديد و صافي حاصل ميشه ولي به علت تغذيه نا مناسب اكثر مردم حجم كلاژن كم هست مزوتراپيست با اضافه كردنه هيالورونيك اسيد و ويال هاي مورد نظر طبق تشخيص نوع پوست به پوست كمك مي كنيم كه سريع تر ترميم و ساخته بشه.

 • کاربرد و بهترین موارد درمانی استفاده


  مزونیدلینگ مؤثرترین روش جوانسازی و ترمیم پوست

  این روش باعث ترمیم ساختار و عملکرد پوست آسیب دیده و تغییر یافته میگردد.

   

  مواردی که از طریق مزونیدلینگ قابل درمان هستند :

  چین و چروک پوست
  اسکار
  جای زخم
  جراحت و جای جوش
  سوختگی
  ترک های پوستی
  ریزش مو
  تیرگی و لکه های تیره پوست

سابسيژن

 • سابسیژن چیست ؟


  در عمل سابسیژن یک سوزن مخصوص از طریق ایجاد سوراخی در سطح پوست وارد زیر پوست می شود.
  لبه تیز سوزن باعث شکستن رشته های فیبروتیک اسکارهایی میشود که باعث آسیب به بافت زیرین شده اند.

  آزاد شدن رشته های فیبروتیک و تولید جدید کلاژن ناشی از بهبود زخم منجر به بهبود زیبایی و ترمیم اسکار می شود.
  عمل سابسیژن یک عمل ساده است که به صورت سرپایی انجام شود و معمولا بسیار موفقیت آمیز است.

 • از سابسیژن در چه مواردی استفاده می شود؟


  تصمیم به انجام این عمل بستگی به نوع، وضعیت و شدت اسکار، اولویت بیمار و انتظارات او از درمان؛ و تجربه و انتظارات پزشکان دارد.


  سابسیژن ممکن است برای درمان های زیر انجام شود :

  – اسکار های عمیق (به علت آکنه، آسیب، جراحی)
  – اسکار های فرو رفته (به علت آکنه *، واریسلا (آبله مرغان)، آسیب، جراحی)
  – پیوند پوست
  – چروک ها
  – گودی های ناشی از سلولیت
  – به جز اسکار های خیلی عمیق
  – اسکار ناشی از آکنه

 • منع استفاده از سابسیژن شامل چه مواردی میشود؟  سابسیژن ممکن است در شرایط زیر مناسب نباشد :

  – بیمارانی که سابقه ابتلا به اسکارهای هیپرتروفیک یا کلوئید دارند
  – بیمارانی که در حال حاضر یا اخیرا (در عرض 12 ماه گذشته) رتینوئید خوراکی سیستمیک (مانند آیتورتین، ایزوترتینوئین) مصرف کرده اند
  – خونریزی یا اختلالات لخته شدن خون (کواگولوپاتی)
  – عفونت باکتریایی یا ویروسی فعال

سابسيژن کلینیک تخصصی حس خوب
ماساژ صورت و بدن

ماساژ صورت و بدن کلینیک تخصصی حس خوب
 • پکیج ها و لیست هزینه ها


  وارم کندل ماساژ (پارافین یا شمع)

  هاوایی استون ماساژ (سنگ داغ و سرد)

  گلد شاین ماساژ (براق و درخشان کردن بدن)

  اسپشیال هانی میلک ماساژ (شیر عسل)

  ماساژ درماني

  ماساژ مادر هود (زنان باردار)

  فورمینگ ماساژ هر عضو

  اسپشیال اسکراب ماساژ (لایه برداری پوست و روشن شدن بدن و به تکرار انجام این ماساژ باعث از بین رفتن لک ها میشود)

  اروماتیک ریلکسینگ ماساژ (ریلکسی با روغن یا عطر)

  فول فوت ماساژ (فقط دو پا تا باسن)

  رفلکسولوژی فوت ماساژ (فقط کف پا برای افرادی که یا تایم ماساژ یک ساعته ندارند یا تمایل به لمس بدنشون از طرف دیگری رو ندارند)

  فیس اند هد ماساژ (اختصاصی صورت )

 • ماساژ درمانی چیست و چه فوایدی دارد ؟


  ماساژ عبارتست از دست ورزی بر روی بافت های نرم بدن.
  این درمان به رهایی از استرس و فشار عضلانی و درد ناشی از صدمات و سرعت بهبود ناراحتی های حاد کمک میکند.
  امروزه میلیون ها نفر در سراسر جهان از این روش بعنوان یک روش مراقبت بهداشتی استفاده میکنند.
  ماساژ صورت و بدن در تمامی فرهنگ ها و جوامع از قدیم الایام شایع بوده از جمله چین، ایران، یونان، هند، ژاپن و …

   

  فواید ماساژ عبارتند از :
  – جوانتر و شفاف شدن پوست
  – زیباتر شدن فرم عضلات
  – قوی تر شدن اسکلت بدن و رشد بهتر استخوانها
  – رفع سفتی ، راحت و آسان شدن حرکات مفاصل
  – رفع سردردهای مزمن و تسکین درد میگرن
  -بهبود کیفیت خواب
  – بهبودیافتن جریان خون
  – پاکسازی بدن از توکسین ها و رادیکال های آزاد
  – هارمونیک و بالانس شدن و بازشدن کانالهای انرژی بدن و بالابردن انرژی

 • معرفی انواع ماساژها


  انواع ماساژ عبارتند از :

  – اسپشیال هانی & میلک ماساژ
  – گلدشاین ماساژ
  – هاوایی استون ماساژ
  – وارم کندل ماساژ
  – آروماتیک ریلکسینگ ماساژ
  – فیس & هد ماساژ
  – فول فوت ماساژ
  – رفلکسولوژی فوت ماساژ
  – اسپشیال اسکراب ماساژ
  – فرمینگ ماساژ

 • خواص بعضی ار روغنهای گیاهی در ماساژ


  روغن بابونه:
  تقویت و شفاف کننده پوست و مو، محلل اخلاط

   

  روغن مورد:
  ضد عفونی کننده، ضد زونا، تقویت مو، رفع ریزش مو، افزایش دهنده جریان خون

   

  روغن بنفشه:
  بر طرف کننده خارش پوست، بر طرف کننده چین و چروک، ضد افتاب، درمان سینوزیت

   

  روغن کرچک:
  نرم کننده پوست، ضد افتاب و محافظ پوست، ضد درد مفاصل

   

  روغن رازیانه:
  ضد التهاب، روشن کننده، ضد رویش موهای زاید صورت، از بین برنده لک

   

  روغن زیتون:
  ضد چین و چروک ، ضد درد مفاصل، ضد افتاب رفع سوختگی، تقویت مو

   

  روغن نارگیل:
  تقویت موهای آسیب دیده و خشک شده، جهت پوست های خشک و حساس، رفع ترک های پوستی و لب

   

  روغن رزماری:
  تقویت مو و ابرو

   

  روغن زرده تخم مرغ:
  تقویت مو، ضد سوختگی

   

  روغن اسفند:
  ضد درد مفاصل و ارتروز، محلل اخلاط پوستی

   

  روغن اسطو خدوس:
  ضد سینوزیت ضد درد مفاصل تقویت پوست و روشن کننده

پاکسازی

 • منظور از پاکسازی پوست چیست؟


  پاکسازی یک واژه‌ی عمومی برای توصیف ترکیبی از روش‌های مراقبت از پوست است که سه هدف کلی را دنبال می‌کنند و هر کدام فوایدی برای پوست دارند:

  • برداشت سلول‌های مرده یا اگزفولیشن (exfoliation)
  • پاکسازی آلودگی‌ها، چربی‌ها و مواد اضافی روی پوست
  • کمک به پوست با آبرسانی، تغذیه یا بهبود خونرسانی

  برداشت سلول‌های مرده
  سطح پوست از سلول‌های مرده یا لایه‌ی شاخی تشکیل شده است. این سلول‌ها در سطحی‌ترین بخش اپی‌درم پوست قرار گرفته‌اند. وظیفه‌ی سلول‌های شاخی محافظت از پوست بدن است و اولین خط دفاعی بدن در برابر عوامل بیماری‌زا محسوب می‌شود. به طور معمول بدن هر ۳۰ روز یکبار تمام سلول‌های لایه شاخی را حذف و سلول‌های جدیدی جایگزینشان می‌کند. منتها گاهی اوقات این سلول‌های مرده روی پوست تجمع می‌یابند. برداشت سلول‌های مرده یا اگزفولیشن به شما کمک می‌کند که پوست شاداب‌تر و درخشان‌تری داشته باشید.

  مشکل اگزفولیشن این است که اگر به شکل صحیحی صورت نگیرد، باعث التهاب پوست می‌شود. مثلاً در گذشته (و حتی امروزه) افراد پوست خود را با کیسه‌های ضخیم آبی رنگ و سفیدآب می‌سابیدند. بعد هم که صورتشان گل می‌انداخت احساس می‌کردند که حسابی پوست خود را پاکسازی کرده‌اند. آن گل انداختن و قرمزی پوست، در واقع نشانه‌ی التهاب است و التهاب یکی از عواملی است که باعث تسریع پیری پوست و ظهور علایم پیری مثل چروک‌های عمیق می‌شود. پس هدف اگزفولیشن این است که همزمان با برداشت سلول‌های مرده‌ی اضافی، باعث التهاب پوست نشود.

  پاکسازی آلودگی‌ها و چربی‌ها
  روی پوست ما را به طور طبیعی چربی‌هایی می‌پوشانند که در حفظ رطوبت پوست موثرند و خواص ضد میکروبی هم دارند. در برخی افراد چربی‌ها روی پوست تجمع پیدا می‌کنند، منافذ پوستی را می‌بندند و باعث آکنه و جوش می‌شوند. پاکسازی می‌تواند چربی‌های اضافی صورت را حذف کند. به علاوه آلودگی‌ها و آلاینده‌هایی که به طور روزمره با آن‌ها در تماس هستیم، روی پوست می‌نشینند و باعث التهاب، بسته شدن منافذ و مشکلات دیگر می‌شوند.

  مشکل محصولات پاکسازی پوست که روی حذف چربی‌های اضافی تمرکز دارند این است که مصرف کنندگان گاهی به شکل افراطی از آن‌ها استفاده می‌کنند. یادتان نرود که چربی‌ها برای حفظ سلامت پوست ضروری هستند. استفاده‌ی نادرست و بیش از حد از اسکراب‌ها یا لایه‌بردارها نه تنها به پوست شما کمک نمی‌کند؛ بلکه به آن آسیب هم می‌رساند.

  پرموشن پاکسازی صورت
  کمک به پوست با آبرسانی، تغذیه و بهبود خونرسانی
  انواع روش‌های پاکسازی پوست معمولاً شامل مواردی همچون بخور دادن یا ماساژ صورت هستند که خونرسانی به پوست را بهبود می‌بخشند. ماساژ علاوه بر بهبود خونرسانی می‌تواند باعث آزادسازی عوامل ضد التهابی و ضد پیری از سلول‌های پوستی شود. حتی در پژوهشی مشاهده شد که ماساژ پوست سر می‌تواند از ریزش مو جلوگیری کند. استفاده از لوسیون‌ها و کرم‌های مخصوص نیز معمولاً در روش‌های پاکسازی پوست دیده می‌شوند. این محصولات با آبرسانی، ویتامین‌رسانی و تغذیه پوست باعث بهبود بافت، رنگ و حتی قوام پوست می‌شوند.

 • خدمات گروه جهت پاکسازی پوست


  در گروه حس خوب روش‌های بسیار ویژه و موثری برای پاکسازی پوست داریم. در طول پاکسازی کارهای زیر روی پوست شما انجام می‌شود:

  • تمیز کردن پوست با استفاده از شوینده‌های حرفه‌ای
  • برداشت لایه‌ی شاخی با استفاده از روش‌های مختلف بسته به شرایط پوست شما
  • ماساژ حرفه‌ای و استاندارد پوست برای بهبود خونرسانی و تحریک کلاژن سازی
  • لایه برداری برای بهبود اثرات درمانی مرحله بعد
  • استفاده از ماسک‌های درمانی و زیبا کننده مناسب مثل ماسک لیفتینگ، روشن کننده، آبرسان و …

  ویژگی‌ها و مزیت‌های پاکسازی پوست در گروه حس خوب شامل موارد زیر است:

  • روش‌های مناسب برای هر نوع پوست: خدمات پاکسازی بسته به شرایط شما طراحی می‌شوند تا بیشترین تطابق را با شرایط پوست شما داشته باشند.
  • قابل انجام برای همه افراد در تمام سنین: هرچه پاکسازی و ماساژ پوست را در سنین پایین‌تری آغاز کنید، اثرات پیشگیری کننده آن بر پیری پوست موثرتر خواهد بود.
  • ایمنی و اثرگذاری بالا: پاکسازی پوست در گروه حس خوب توسط پزشکان متخصص پوست طراحی شده و با نظارت آن‌ها صورت می‌گیرد. برای همین اثرگذاری بالا و خطرات بسیار کمی دارد.
  • باعث شادابی و درخشندگی پوست می‌شود.
  • می‌تواند به رفع چین و چروک‌ها یا محو کردن خطوط صورت کمک کند.
الکترو سرجری RF

الکترو سرجری RF حس خوب
 • اساس کار دستگاه الکتروسرجری


  اساس کار دستگاه الکتروسرجری Electro Surgical Unit
  اثر گرمایی، در نتیجه عبور جریان از بافت است. از اثر گرمایی برای «انعقاد» یا «برش» استفاده می‌شود.

  الکتروسرجری که جراحی HF و جراحی RF نیز نامیده می‌شود، عبارت است از:
  اعمال جریان الکتریکی فرکانس بالا به‌ بدن انسان، به منظور از بین بردن ضایعات، قطع خونریزی مداوم، ایجاد برش در بافت، منعقد‌ یا خشک کردن بافت. الکتروسرجری همچنین برای بند‌آوردن خون، در جراحی ارگان هایی نظیر کبد، طحال، تیروئید، و ریه ها و نیز عمل های باز قلب، بسیار سودمند است.

  مزیت استفاده از این دستگاه علاوه بر استفاده از اسکالپل (چاقوی جراحی) مکانیکی، امکان به کار بردن انعقاد و برش همزمان در صورت نیاز و نیز دسترسی آسان تر به برخی مکان های جراحی (به عنوان مثال در عمل های جراحی لاپاروسکوپی‌) است.

 • برداشتن خال ها با رادیوفرکوئنسی یا RF


  برای برداشتن خال، آن هم با هدف زیباسازی پوست، رادیوفرکوئنسی یا روش RF بسیار می توان کاربردی و مناسب واقع شود. از جمله ویژگی های متمایز کننده این روش، به جای نگذاشتن جای اسکار و زخم می باشد. با این حساب دیگر مراجعین محترم که درخواست عمل زیبایی برداشتن خال دارند، دیگر نگرانی نخواهند داشت!

  پس از انجام این متد، اطراف منطقه برداشتن خال، شاید قرمز باشد. این قرمزی پس از 3 الی 4 هفته از بین می رود!

  در روش جراحی زیبایی، علاه بر برداشتن خال با جراحی، قسمتی از اطراف خال را برای اطمینان از عدم برگشتن خال، بر می دارند.
  در روش رادیوفرکوئنسی یا کوتر نیز احتمال عود کردن دوباره خال وجود دارد که با انجام دوباره رادیوفرکوئنسی، به راحتی رفع میشود!

 • تفاوت روش RF و لیزر


  تفاوت روش آر اف و لیزر :

  برخی مراجعین رادیوفرکوئنسی را با لیزر کردن اشتباه میگیرند. روش رادیوفرکوئنسی نسبت به روش لیزر، متُد جدیدتریست و نسبت به لیزر کردن، مزیت های بیشتری دارد.

  بطور مثال در رادیوفرکوئنسی، برخلاف لیزر، عوارض جانبی ای وجود ندارد!

  رادیوفرکوئنسی را برخلاف لیزر کردن، می توان برای همه افراد و انواع رنگ پوست ها به کار برد.
  تاثیر رادیوفرکوئنسی دربرابر لیزر کردن، طولانی مدت تر و با دوام تر می باشد.

 • مزایا و موارد منع استفاده از RF


  مزیت های RF برای برداشتن خال :

  – عدم نیاز به دوره طولانی نقاهت (مراقبت و بهبودی)
  – بدون نیاز به بی حسی و داروهای بی حس کننده

   

  موارد منع استفاده از RF :

  – بیماران کلاژن واسکولار
  – بیماران قلبی شدید
  – بیماری های شدید مثل سرطان
  – زنان باردار یا شیرده
  -کسانی که مارکرهای الکتریکی (پیس میکر قلبی) یا قطعات فلزی (ایمپلنت) در ران و غیره دارند

الكتروليز RF

 • الکترولیز RF چیست ؟


  الکترولیز، روشی برای از بین بردن موهای زاید است که در آن، ریشه مو به وسیله جریان الکتریکی تخریب می‌ شود. در این روش، سوزن خیلی نازکی به مجرای فولیکول مو وارد می ‌شود و به سمت فولیکول پیش می ‌رود تا به ریشه ی مو برسد. سپس جریان الکتریکی از طریق سوزن عبور و ریشه را تخریب می ‌کند و مو را از بین می ‌برد و به این ترتیب، مو به راحتی برداشته می ‌شود.

  در الکترولیز واقعی، از جریان گالوانیک استفاده می شود و این جریان، مو را از طریق فعل و انفعالات شیمیایی از بین می برد.

  امروزه در الکترولیزها، جریان الکتریکی با فرکانس تعدیل شده ی بالا را به کار می‌ گیرند که مو را با الکتروکوآگولاسیون از بین می ‌برد. الکتروکوآگولاسیون این مزیت را دارد که از الکترولیز واقعی کمتر وقت می ‌برد و لذا هر بار موی بیشتری را از بین می ‌برد، اما با الکترولیز واقعی موارد رشد مجدد مو بعد از درمان، احتمالا خیلی پایین ‌تر است.

  موهای زائد سفید به کمک لیزر از بین نمی رود و هر چه مو سیاهتر و ضخیم تر باشد به لیزر بهتر جواب می دهد.
  بهترين روش درمان موهاي سفيد الكتروليز ميباشد

 • بهترین روش برای از بین بردن موهای سفید صورت و بدن


  بهترین روش برای از بین بردن موهای سفید صورت و بدن چیست؟

  بهترین روش برای از بین بردن موهای سفید در ناحیه صورت و بدن الکترولیز است.
  یک بار استفاده از این روش باعث از بین رفتن دائمی موها میشود.
  الکترولیز درد ندارد ،نکته مهم در این روش مهارت فرد انجام دهنده است تا اسکار ایجاد نشود.
  پس دقت ومهارت پزشک تعیین کننده رضایتمندی فرد است.

   

  لیزر موهای زائد درمانی دائمی و قطعی نیست، اما الکترولیز می تواند درمانی دائمی باشد.

  لیزر موهای زائد در یک لحظه می تواند منطقه ی بزرگی از پوست را پوشش دهد، اما الکترولیز تنها یک فولیکول مو را در هر لحظه نابود می کند.

  لیزر موهای زائد برای موهای تیره کاربرد دارد، در حالیکه الکترولیز علاوه بر موهای تیره، بر روی موهای سفید و روشن هم موثر است.

  لیزر موهای زائد در جلسات متعدد با فواصل 4 هفته ای انجام می شود، اما روش دیگر تنها در یک جلسه ریشه و پیاز مو را برای همیشه نابود می کند.

الكتروليز RF کلینیک تخصصی حس خوب
بوتاکس

بوتاکس کلینیک تخصصی حس خوب
 • بوتاکس چیست و چه کاری انجام می دهد؟


  بوتاکس یک ترکیب ایجاد شده توسط باکتری است که یک سم از نوع مسمومیت حاد غذایی است (عامل مسمومیت در افراد که باعث ایجاد نوعی فلج در ناحیه پلک و ماهیچه ها می شود که افتادگی ایجاد می کند). گرچه این مفهوم ترسناک به نظر می رسد، زمانی که در دوزهای بسیار کنترل شده استفاده شود، روشی ایمن و مطمئن است. این ترکیب به یک منطقه خاص تزریق می شود و در داخل آن، خود را به گیرنده های موجود در عضله شما متصل می کند، که بر عصب تاثیر می گذارد.

  بنابراین در نتیجه، زمانی که عصب شما یک ماده شیمیایی آزاد می کند تا منجر شود آن عضلات خاص، یا شروع به سوخت و ساز کنند و آزاد شوند (شروع به فعالیت کنند)، نمی تواند. عملکرد کاهش می یابد، و زمانی که پیوندهای عضله کاهش می یابد، یا به طور کامل از بین می روند چین و چروک ها بوجود می آیند. اما این چیزی استاتیک نیست، بدن شما در طول زمان این گیرنده ها را احیاء می کند.

   

  زمان اثر کردن بوتاکس چقدر طول می کشد؟:

  بلافاصله بعد از شروع درمان، بوتاکس در هر شرایطی، از یک روز تا ده روز طول می کشد تا بهبودی یابد و به طور متوسط، حدود سه تا هشت ماه طول می کشد؛ زیرا این مقدار زمانی است که طول می کشد تا بدن شما گیرنده های جدید در عضله بسازد.

 • آیا بوتاکس همان تزریق ژل است؟


  نه ابدا.
  در حالی که بوتاکس عضله را تحت تاثیر قرار می دهد، تزریق ژل، دقیقا همانطور که از نام آن مشخص است استفاده می شود تا چین و چروک ها را پر کند و یا حتی هر گونه ناسازگاری در حجم روی صورت را از بین می برد.

  محصولاتی مانند Juvederm یا Restalyine می توانند برای پر کردن و پر حجم کردن لب و چروک های خاص در اطراف صورت استفاده شوند.
  اگر یک خط خاص یا چین و چروک بسیار عمیق باشد، که با بوتاکس بتوان آن را پر کرد، تزریق ژل می تواند به طور موقت جلوه و نتایج آن را به طور متوسط ۹ ماه کاهش دهد.

 • چه کسی باید بوتاکس استفاده کند ؟


  اکثر افراد می توانند نامزد درمان شوند، اما مرکز حس خوب، بیمارانش را ترغیب می کند تا واقع نگر باشند و درمان متجاوزانه (زوری) و یا غیر منطقی را انجام ندهند.
  این یک راه خوب برای جلوگیری از چین و چروک های ریز است، اما نباید جوانان به طور منفی تحت تأثیر این باور قرار بگیرند که بوتاکس لازم و ضروری است.

  مردم می توانند در اواخر دهه ی 30 و اوایل دهه ی 40 زندگیشان شروع به به این درمان کنند و در این میان، نگهداری و مراقیت آن مهمتر است.
  اگر مسائلی وجود داشته باشد که بتواند با درمان های پزشکی و یا به هر وسیله ای حل شود، اما هرگز نمی خواهیم شخصیت یک چهره را تغییر دهیم.
  ایده ما این است که کاری کنیم که بیمار به دنبال همان شخصیت قبلی خود باشد و تحت تاثیر سن نباشد، به جای اینکه زنان خانه دار دنبال سطوح مختلفی از زیبایی باشند.

 • در چه ناحیه هایی از بدن بوتاکس استفاده می شود؟


  شایع ترین مکان هایی که بوتاکس تزریق می شود عبارتند از : :

  – ناحیه پنجه کلاغی یا (پاکلاغی) در اطراف ناحیه چشم
  – چروک های گلابلا بین چشمها (بین دو ابرو)
  – شیار ها و چروک های روی پیشانی
  – چین و چروک های افقی در پیشانی
  – کنار خط آرواره (تا ضایعات استخوانی را بی اثر کند)
  – لب های نزول یافته
  – زیر بغل(هنگامی که به غدد عرق تزریق می شود)
  بوتاکس می تواند ماه ها به طور کامل عرق و بو را متوقف کند

 • مراقب های لازم بعد از تزریق بوتاکس چیست؟


  تا ۵ ساعت کارهای زیر انجام نشود :

  – آب زدن
  – آرایش کردن
  – سر خم کردن
  – دراز کشیدن و خوابیدن
  – خارش – ماساژ پیشانی دور چشم
  – عینک آفتابی زدن
  – الکل ، کافیین و سیگار مصرف نشود
  – تا سه روز از کارهای سنگین و فعالیت های ورزشی جلوگیری کنید
  – درصورت التهاب و کبودی یخ گذاشته شود.
  – درصورت سردرد استامینوفن ساده استفاده شود
  – به مدت سه شب بالشت بلند زیر سر قرار گیرد
  – ۴۸ ساعت پس از تزریق ، اثر بوتاکس شروع شده و تا دو هفته به اوج می رسد.

مزوتراپي

 • مزوتراپی و داشتن پوستی جوان و زیبا


  داشتن پوستی جوان و زیبا

  بالا رفتن سن، قرار گرفتن در معرض پرتوهای خورشید، کاهش وزن ناگهانی، عوامل ژنتیکی، استرس و تغذیه نادرست ازجمله عوامل مؤثر در افتادگی و شل شدن پوست هستند. روش‌های مختلفی برای جوان‌سازی پوست وجود دارند از تزریق ژل و بوتاکس و فیلر گرفته تا تزریق چربی و عمل جراحی برای لیفت صورت. در این میان «مزوتراپی» از جمله روش‌های مؤثر برای درمان افتادگی و شل شدن پوست و داشتن پوستی جوان و شاداب است. در این روش با استفاده از سوزن‌های بسیار باریک و ظریف، مقادیر بسیار کمی هیالورونیک‌اسید، ویتامین، مواد معدنی یا سایر عناصر فعال، در اطراف نواحی موردنظر پوست صورت تزریق می‌شود.

  مزوتراپی پوست صورت با اهداف مختلفی صورت می‌گیرد و برای هریک از اهداف درمانی، ترکیب مخصوصی تزریق می‌شود. برای مثال برای جوان‌سازی پوست، ترکیب مخصوص در اطراف چین و چروک‌های صورت و گردن تزریق می‌شود. این ماده را می‌توان در پوست قفسه‌ی سینه و چروک‌های پشت دست نیز تزریق کرد.
  مزوتراپی جوان‌سازی پوست را می‌توان به صورت دستی و با کمک سرنگ یا با استفاده از دستگاه مخصوص مزوتراپی پوست و به‌صورت خودکار انجام داد. این درمان را می‌توان بر روی تمامی انواع پوست‌ها انجام داد.

  از این روش نه‌تنها برای درمان، بلکه برای پیشگیری از شکل‌گیری چین‌وچروک‌های صورت و درمان آکنه و جوش صورت و بدن، جای زخم، کلوئید (برآمدگی گوشتی ایجادشده در اثر زخم یا بردگی)‌ و جای سوختگی نیز می‌توان استفاده کرد.
  مزوتراپی پوست با توجه به شرایط بیمار معمولا ۵ تا ۸ جلسه به طول می‌انجامد و بیمار در حین انجام آن درد اندکی را احساس می‌کند. عوارض مزوتراپی پوست مثل قرمزی، سوزش و کبودی موقتی است و بعد از چند روز رفع می‌شود.

 • کاربرد و موارد درمانی مزوتراپی


  درمان ریزش مو

  طبق نظر پزشکان متخصص، نتیجه و عوارض مزوتراپی از فردی به فرد دیگر متفاوت است. برای مثال درمان کم‌پشتی و ریزش مو سکه‌ای و آلوپسی ژنتیکی از طریق مزوتراپی برای برخی با نتایج مثبت همراه است و برای برخی نتیجه‌ای ندارد. به‌نظر می‌رسد علل عمده‌ی ریزش مو در افراد مختلف کمبود مواد مغذی مناسب، کاهش جریان خون به پوست سر و عدم تعادل هورمونی در اطراف فولیکول‌ها و تولید بیش‌ازحد هورمون آندروژن است.

  برای درمان کم‌پشتی و ریزش مو از طریق مزوتراپی محلول مزوتراپی، که حاوی ترکیب خاصی از برخی مواد شیمیایی، مواد معدنی، آمینو اسیدها، ویتامین‌ها، اسیدنوکلئیک‌ها و کوآنزیم‌هاست، با دُزهایی که متناسب با نیازهای خاص بیمار تنظیم شده، به پوست سر تزریق می‌شود. این روش درمانی به‌تدریج سطح هورمون‌ها را متعادل می‌سازد، که همین مسئله باعث تقویت و رشد موهای جدید، سالم، ضخیم‌تر و قوی‌تر می‌شود.

  ذکر این نکته ضروری است که اگر دلیل ریزش مو هورمونی باشد، مزوتراپی یک روش کمکی مؤثر در کنار سایر روش‌های کاشت و ترمیم موست. اما درصورتی‌که عامل ریزش مو گرفتن رژیم‌های غیراصولی و طولانی‌مدت یا عمل‌های جراحی مثل جراحی روده باشد (که جذب خوراکی را مختل و سبب کمبود ویتامین شده باشد)، روش‌های درمانی مثل مزوتراپی برای تزریق ویتامین‌های مورد نیاز برای رشد مجدد موها و جلوگیری از ریزش موها توصیه می‌شود.

  درمان پف زیر چشم، تیرگی دور چشم و غبغب گلو

  یکی دیگر از کاربردهای مؤثر روش مزوتراپی، کمک به رفع پف زیر‌ چشم و غبغب است. در این روش از سوزنی بسیار ظریف که تا عمق ۲ تا ۴ میلی‌متری پوست نفوذ می‌کند، استفاده می‌کنند. معمولا پف زیر‌ چشم و غبغب در ۴ یا ۵ جلسه رفع می‌شود.
  از سوی دیگر با بالا رفتن سن یا مواردی مثل تغییرات هورمونی در دوران بارداری، ژنتیک یا کم‌خوابی و بی‌خوابی، سیگار کشیدن، گردش خون نامناسب و رژیم‌های سخت و غیر‌اصولی دور چشم‌ها تیره می‌شود.
  در روش مزوتراپی با تزریق مواد به پلک و اطراف چشم با سوزن‌های بسیار نازک تیرگی دور چشم رفع می‌شود.

   

  رفع افتادگي پلك

  افتادگی پلک از جمله مواردی است که به دلایل مادرزادی یا بالا رفتن سن روی ظاهر افراد اثر می‌گذارد. تا پیش از این درمان افتادگی پلک به شیوه‌ی عمل جراحی یا لیزر از جمله روش‌های مؤثر برای درمان این نقص بود.
  اما امروزه پزشکان از روش مزوتراپی برای درمان یا حتی پیشگیری از افتادگی پلک در اثر بالا رفتن سن استفاده می‌کنند. در این روش پزشک با تزریق مواد مزوتراپی به ناحیه‌ی گیجگاه و زیر ابرو این نقص را برطرف می‌کند.

مزوتراپي کلینیک پوست و مو حس خوب
پارافین تراپی

کلینیک پارافین تراپی حس خوب
 • پارافین تراپی یا پارافین درمانی چیست ؟


  با گرم کردن پارافین و قرار دادن آن بر روی قسمت هایی از بدن که دچار درد های مفصلی می باشند, درد این قسمت ها در اثر جذب گرمای پارافین به مرور کاهش می یابد. همچنین قسمت هایی از بدن که دچار آرتروز و دیگر درد های مزمن مفصلی هستند نیز به وسیله پارافین درمانی قابل کنترل می باشند .

  ‎یکی دیگر از مهم ترین مزایای استفاده از پارافین تراپي در بهبود شرایط پوست می باشد. در صورت قرار دادن پارافین گرم بر روی پوست بخش های مختلف بدن, پوست نرم تر شده و منافذ آن باز می شود. بنا براین پارافین درمانی یکی از راه های حفاظت و جوان سازی پوست نیز به شمار می رود. پارافیندرمانی Paraffin Treatment, درد های مزمن مفصلی و عضلانی را تسکین داده و سبب افزایش گردش خون در قسمت های اعمال شده می شود. پارافین تراپی توان حرکتی در افراد مبتلا به آرتروز, بورسیت و سایر درد های مزمن را افزایش می دهد.
  ‎همچنین استفاده از این روش باعث نرم شدن پوست های ترک خورده, خشک و خشن شده و برای بهبود اختلالات پوستی نظیر اگزما مفید بوده و یکی از روش های “گرمای عمیق درمانی” است. روغن پارافین مایع توان مناسبی در جذب و نگهداری حرارت دارد. برای افزایش نرمی پوست, پارافین درمانی موجب افزایش گردش خون, باز شدن منافذ و جذب رطوبت از لایه های زیرین پوست ‎می شود.

 • پکیج ها و لیست هزینه ها


  پارافین تراپی پا = 70،000 تومان

  پارافین تراپی دست = 50،000 تومان

 • کاربرد و بهترین موارد درمانی


  مزایای پارافین تراپی

  از بین برنده ی تیرگی پوست
  آبرسانی و رفع خشگی پوست
  لایه برداری و اسکراب پوست
  ضد چروک و از بین برنده ی چروک
  شادابی و شفافیت پوست
  تغذیه پوست با ویتامینE و آلوئه ورا
  نرم کننده و جوانساز پوست
  تحریک لایه های زیرین به ساخت کلاژن در پوست
  افزایش خون رسانی به پوست
  تسکین دردهای عضلانی

   

  توضیحات اجمالی در مورد فواید استفاده :

  استفاده ازپارافین تراپی یا همان پارافین درمانی باعث نرم شدن پوست های خشک و ترک خورده و برای بهبود اختلالات پوستی نظیر اگزما مفید بوده و یکی از روش های “گرمای عمیق درمانی” است.

  روغن پارافین مایع توان مناسبی در جذب و نگهداری حرارت دارد. زمانی که شما دست یا پای خود را با پارافین گرم می شویید (مثلا قسمتی از بدن خود را در ظرف پارافین گرم قرار می دهید) حرارت به همان بخش های بدن شما منتقل می گردد. حرارت موجب افزایش گردش خون و درمان درد و سفتی می شود

  پارافین درمانی موجب افزایش گردش خون, باز شدن منافذ و جذب رطوبت از لایه های زیرین پوست می شود و افزایش ویتامین Eو برطرف کردن چروک سطحی پوست شفافیت و برطرف کردن لک را موجب میشود.

تزریق ژل (فیلر)

 • فیلر صورت و ترزیق ژل چیست


  فیلر صورت چیست؟
  در یک تعریف ساده راهی هست که شما با خرج کردن مقداری پول، آثار پیری و چین و چروک را از روی صورت خودتان حذف می‌کنید. از آنجاییکه با پا به سن گذاشتن، میزان چربی صورت کاهش پیدا می‌کند، این فرایند به ایجاد چروک در صورت منجر می‌شود، در این روش با تزریق ژل یا فیلر که پرکننده پوست به حساب می‌آید به صورت، فرو رفتگی‌ها و چین و چروک حذف می‌شود. البته از این روش فقط برای حذف چروک استفاده نمی‌شود، بلکه هدف از انجام آن در بسیاری از موارد زیبایی است. به عنوان مثال مراجعین زیادی قصد دارند که با فیلر صورت، گونه‌های خود را پُر کنند، چانه خود را فرم دهند، لب‌های خود را برجسته‌تر کنند، خطوط خنده خود را پُر کنند و یا زخم‌های پوستی خود را کمرنگ‌تر کنند.

  ژل تزریقی چیست؟
  اسید هیالورونیک
  رایج‌ترین نوع فیلر صورت با تزریق اسید هیالورونیک صورت می‌گیرد. این ماده به صورت طبیعی و در حجم بالا در بافت زمینه‌ای پوست تمام مهره‌داران قرار دارد. با افزایش سن میزان آن در بدن کاهش پیدا می‌کند و همین زمینه ساز بروز چروک در صورت و دیگر نواحی بدن می‎شد. بنابراین طبیعی است که تزریق ژل‌هایی از اسید هیالورونیک باعث ترمیم چروک صورت و زیباسازی آن می‌شود. البته این نوع تزریق دائمی نیست و در بهترین حالت تا یک سال دوام خواهد داشت.

  چربی بدن
  این نوع فیلر صورت که دردناک‌تر از نوع اول به نظر می‌رسد با برداشتن چربی از بدن شخص (ران، شکم و…) و تزریق آن به صورت انجام می‌گیرد. در این روش چون چربی از بدن خود شخص استخراج شده، امکان وجود حساسیت و ناسازگاری بسیار بعید است.

  انواع دیگری از فیلر صورت مانند کلسیم هیدروکسیل‌آپاتیت و اسید پلی‌لاکتیک نیز وجود دارد که موقتی هستند، فیلر نیمه دائمی (PMMA) و دائمی (سیلیکون) نیز وجود دارند معمولاً به دلیل عوارض بالا توسط پزشکان توصیه نمی‌شوند.

 • مزایا و معایب این روش زیباسازی


  مزایای فیلر صورت
  فیلرها معمولاً از ترکیباتی مانند اسید هیالورونیک و کلاژن ساخته می‌شوند که این مواد در بدن انسان به صورت طبیعی وجود دارد، بنابراین عوارض خاصی نخواهند داشت. از طرف دیگر تزریق ژل سریع و بدون نیاز به عمل جراحی است و علاوه‌براین باعث از کارافتادگی نمی‌شود.

  معایب فیلر صورت
  برای تزریق ژل باید مقدار نسبتاً زیادی هزینه کنید و این تنها یک بار نیست. چرا که به طور متوسط فیلر صورت هر 6 ماه یک بار نیاز به ترمیم دارد. از طرف دیگر با وجود اینکه احتمال آن ضعیف است، اما هستند کسانی که صورت آنها به تزریق ژل حساسیت نشان می‌دهد و ممکن است برای حذف آن از صورت مجبور باشند دوباره هزینه کنند.

  به طور کلی فیلر صورت یکی از کم عوارض‌ترین روش‌ها برای جوان‌سازی پوست به حساب می‌آید که شاید بزرگترین ایراد آن همان هزینه بالای انجام این کار باشد.

رفع خال و كك و مك (پلکسر یا پلاسما)

 • پلاسماجت چیست و چه کاربردی دارد؟


  پلاسماجت چیست؟
  پلاسما جت اختراعی جدید در صنعت زیبایی می باشد که در حال حاضر، از آن برای برداشتن خال نیز استفاده می شود. این روش، نیازی به بیهوشی نداشته و بسیار راحت تر و ایمن تر از روش های جراحی می باشد. این در حالی است که هزینه ی آن بسیار کم تر از روش های دیگر نیز است. قلم های پلاسما، قلم های دستی هستند که به عنوان وسایل آرایشی تبلیغ می شوند. این دستگاه، علاوه بر استفاده در زمینه ی برداشتن خال با پلاسما ، در موارد دیگر نیز مانند:

  • بلفاروپلاستی( رفع افتادگی پلک)
  • برداشتن جای جوش
  • رفع استریا پوستی
  • رفع افتادگی شکم
  • از بین بردن چین و چروک های پوستی

  برداشتن خال با پلاسماجت
  همانطور که پیش تر گفته شد، روش پلاسما، جایگزین بسیار خوبی برای عمل های جراحی پر خطر و پر هزینه شده است. و می توان بدون ایجاد برش های پوستی، برداشتن خال را انجام داد. برداشتن خال با پلاسما ، روشی است که در آن پالس های پلاسمایی، از طریق هندپیش دستگاه پلاسما، یک قوس الکتریکی بررو ی پوست ساطع کرده، بدون آنکه تماسی با پوست داشته باشد. این قوس پلاسمایی حاصل، سلول های پوستی را تبخیر کرده و در نهایت منجر به ایجاد پوسته هایی در سطح پوست می شود که پس از طی چند روز، از بین می رود. در این روش، گرمای حاصل از پلاسما بر سلول های پوستی، موجب افزایش کلاژن سازی و ایجاد سلول های جدید می شود و همچنین هیچگونه آسیبی را به پوست وارد نمی کند.

  ماندگاری پلاسما جت
  روش برداشتن خال با پلاسما جت، یک روش با ماندگاری بسیار بالا نسبت به روش های دیگر می باشد. نتیجه ی این درمان 2 الی 3 سال ماندگاری دارد. همچنین در برخی از افراد، ماندگاری این نتیجه بیش از میزان گزارش شده نیز بوده است. اما این یک پاسخ عمومی است و ممکن است که برای هر فرد، با توجه به ناحیه ی تحت درمان، این ماندگاری متفاوت باشد.

 • فواید و عوارض پلاسماجت


  فواید پلاسما جت
  روش برداشتن خال با پلاسما جت، که بسیار در میان افراد رایج شده است، مزیت های بسیار زیادی نسبت به روش های دیگر دارد که هم خطرناک هستند و هم پر هزینه، در ادامه به برخی از این مزیت ها اشاره می کنیم:

  • این درمان اساسا بدون درد می باشد.
  • جوانسازی بدون نیاز به عمل های جراحی
  • نیازی به برش پوست و یا بخیه نیست.
  • نیازی به تزریق بی حسی نیست.
  • نتیجه ی حاصل را می توانید در مدت زمان کوتاه ببینید.
  • نداشتن عوارض جانبی

  پلاسما جت چه عوارضی دارد؟
  بلافاصله پس از اتمام برداشتن خال با پلاسما جت، ممکن است کمی تورم و قرمزی در ناحیه ی مورد درمان ایجاد شود. پوسته پوسته شدن و تورم شدید نیز در برخی از افراد دیده شده است که پس از طی 72 ساعت پس از درمان، از بین خواهد رفت. همچنین لازم به ذکر است که اگر پلاسما جت، توسط یک متخصص پوست مجرب و حرفه ای انجام گیرد، هیچگونه عوارض جانبی را نیز در پی نخواهد داشت. پس در انتخاب پزشک و مرکز زیبایی خود، دقت لازم را به عمل آورید. همچنین پزشک شما، دارو و یا پماد هایی را نسبت به نوع پوست شما، برای بعد از درمان تجویز خواهد کرد که با استفاده از آنها می توانید به سرعت بهبودی و نتیجه ی درمان خود را ببینید.

 • مراقبت های پس از پلاسماجت


  اقدام به برداشتن خال با پلاسما جت، تنها در مراجعه به یک مرکز زیبایی، نوبت گیری و پرداخت هزینه خلاصه نمی شود. اقدامات و نکاتی را که پس از درمان باید رعایت کنید، بسیار ضروری می باشد و در صورت عدم رعایت آن، ممکن است که عوارضی را در پی داشته باشد. از این رو، علاوه بر نکاتی که پزشک متخصص برای پس از درمان به شما توصیه کرده است، از نکات ذیل نیز، برای نتیجه ی مطلوب تر، پیروی کنید:

  • معمولا 3 الی 7 روز طول می کشد تا شما نتیجه ی اصلی درمان خود را ببینید. از این صبر کنید تا زخم شما بهبود یابد.
  • پوسته پوسته های قهوه ای و یا سفید، چند روز پس از درمان، از بین خواهند رفت، پس آنها را نکنید.
  • در شب اول و دوم پس از درمان، هنگام خواب، روی ناحیه ی درمان شده نخوابید، همچنین از بالش تمیز استفاده کنید.
  • با استفاده از ژل آلوئه ورا و یا هرگونه محصولی که پزشک شما به شما معرفی کرده است، ناحیه ی درمان شده را مرطوب نگه دارید. این کار موجب بهبود سریع زخم ها و جلوگیری از سوزش و خارش می شود.
  • با استفاده از آب استریل و یا جوشیده شده ی ولرم، ناحیه ی درمان شده را تمیز نگه دارید . از تمیز کننده های حاوی الکل، استفاده نکنید.
  • ممکن است پس از درمان، تورم خفیفی ایجاد شود که پس از 1 الی 5 روز از بین خواهد رفت، در صورت ماندگاری تورم، بیش از مدت ذکر شده، با پزشک خود تماس بگیرید.
  • تا بهبود کامل، ناحیه ی درمان شده، نباید با محصولات مراقبت پوستی، لوازم آرایشی، پانسمان و از این قبیل، پوشانده شود. در این مدت فقط می توانید از محصولات و یا داروهایی که توسط پزشک شما تجویز می شود استفاده کنید.
  • پس از درمان، برای کاهش التهابات، می توانید از ماسک آلوئه ورا، البته با مشورت پزشک، استفاده کنید.
  • با استفاده از مواد غذایی و میوه های حاوی ویتامین c و یا مکمل های ویتامین c، می توانید سیستم ایمنی خود را تقویت کنید و در نتیجه بهبودی سریع تری داشته باشید.
  • از استفاده از دخانیات بپرهیزید.
  • از اصلاح کردن بدن و صورتتان، تا رمان بهبودی کامل، بپرهیزید.
  • پس از بهبودی، شما باید حداقل تا 12 هفته، از کرم های ضد آفتاب با SPF30 و یا بالاتر استفاده کنید.
  • در انجام درمان با پلاسما جت، زخم باز برای شما ایجاد نمی شود، اما با این حال، برای جلوگیری از هرگونه عفونت، تا 12 هفته مراقبت های لازم را انجام دهید.
  • تا زمان بهبودی کامل، از انجام فعالیت هایی که دمای بدن شما را افزایش می دهند و موجب عرق کردن شما می شوند، خودداری کنید.
  • تا زمان بهبودی کامل، از گرفتن دوش آب داغ خودداری کنید.
درمان ريزش مو و مشاوره قبل از کاشت

 • درمان ریزش موهای جلوی سر با کاشت مو


  افراد بسیار زیادی در دنیا هستند که از مشکل ریزش موی سر رنج می برند و این مشکل سبب کاهش اعتماد به نفس آن ها و همچنین ایجاد برخی مشکلات برای حضور او در اجتماعات به وجود آورده است. به ویژه در کشور ایران به دلایل ژنتیکی و برخی دیگر از معیار ها مشکل ریزش مو و کچلی موی سر بسیار شایع می باشد.

  برای رفع چنین مشکلاتی چندین راهکار وجود دارد اما اکثر آن ها دارای نتایج طبیعی و دائمی نمی باشد لذا این دسته از افراد از متد ها و راهکار هایی هم چون کاشت مو طبیعی بسیار استقبال می کنند و به همین علت عمل زیبایی کاشت مو طبیعی در سال های اخیر کاربران بسیار زیادی را به خود جذب کرده است.

  بسیاری از روش‌هایی که به جای کاشت مو در نظر گرفته می‌شوند، فاقد فاکتور مهم و تعیین‌کننده‌ای به نام ماندگاری هستند. در واقع همیشه این نگرانی و اضطراب در فرد وجود خواهد داشت که ممکن است این راهکار جدید، در یک شرایط خاص از دست برود و دائما هزینه‌های مالی و خسارت‌های زمانی بیشتری روی دست او بگذارد.

  کاشت مو یک بار برای همیشه، می‌تواند این نگرانی را به خاطره‌ ای از گذشته تبدیل کند. در حقیقت به جای انتخاب‌ روش‌های موقت و ناپایدار، می‌توان به سراغ یک روش بادوام رفت و در ادامه سال‌های زندگی، به خوبی و به راحتی از آن استفاده کرد. این همان چیزی است که از کاشت مو، یک تجربه خوشایند برای بسیاری از افراد می‌سازد.

 • برای چه نواحی از سر می توان کاشت مو انجام داد؟


  افراد بسیار زیادی دارای مشکلات ریزش مو هستند و موهای سر خود را به مرور زمان از دست می دهند که معمولا دارای عواملی مانند ژنتیک، بیماری های خاص، نگهداری نامناسب مو ها و از بین رفتن پیاز مو و سایر دلایل دیگر می باشد.

  اما میزان ریزش مو و همچنین نواحی که دچار ریزش مو می شوند در همه افراد یکسان نمی باشد اما به طور عمده اکثر افراد در ناحیه وسط سر خود موهای خود را از دست می دهند و تنها قسمتی از کناره و همچنین پشت می سر فرد باقی می ماند که علت عمده آن به دلیل باکیفیت بودن مو های موجود در این نواحی و همچنین دلایل ژنتیکی می باشد.

  اما در همه افراد این گونه نیست و برخی از افراد به کلی و همه موهای سر خود را از دست می دهند و به نوعی طاس می شوند. این دسته از افراد برای انجام کاشت مو دارای شانس پایین تری نسبت به سایر افراد می باشند و تراکمی که در سر پس از پیوند مو به وجود خواهد آمد کمتر از افرادی است که تنها وسط موهای خود را از دست داده اند.

  پس به طور کلی می توان کاشت مو در در تمامی نواحی موی سر هر فردی انجام داد و هر فردی که در قسمتی از سر خود دچار ریزش مو شده است می تواند ترمیم مو را زیر نظر یک پزشک متخصص انجام دهد.

 • آیا می توان ریز موی جلوی سر را با کاشت مو کنترل کرد؟


  تقریبا در تمامی افرادی که دچار مشکل ریزش مو می شوند، اولین و مشترک ترین قسمتی که دچار ریزش مو می شود قسمت جلوی سر می باشد که تقریبا در تمامی افراد این عامل مشترک می باشد.

  ریزش موی های جلوی سر هر فردی به دلیل این که تاثیر بسیار زیادی در زیبایی چهره هر شخصی دارد از اهمیت به سزایی برخوردار است به نوعی مهم ترین قسمت موی سر به حساب می آید.

  ریزش مو در جلوی سر برای مخاطبان فرد در دید مستقیم قرار دارد و به سادگی قابل مشاهده می باشد به همین دلایل فردی که مو های خود را در این ناحیه از دست می دهد و با مشکل ریزش مو روبرو می شود به فکر یافتن راهکار مناسب برای رفع آن می افتد.

  امروزه روش های بسیار زیادی برای رفع مشکل ریزش مو از جمله دارو های گیاهی و شیمیایی یا انجام برخی روش های خانگی وجود دارد که هدف از همه آن ها جلوگیری از ریزش مو می باشد، اما تنها عده بسیار کمی می توانند مشکل خود را با انجام این نکات رعایت رفع کنند و اکثر آن ها دارای نتایج مثبت و مطلوبی نمی باشد.

  اگر به صورت ژنتیکی مستعد ریزش مو نباشیم و این مورد را به طور ارثی از خانواده نگیریم و البته اگر یک سبک سالم از زندگی را انتخاب کنیم و همواره خودمان را در معرض استرس و نگرانی قرار ندهیم، از خطر ریزش مو در امان خواهیم بود.

  شاید خیلی از افراد ندانند اما واکنش‌هایی که ما غالبا در مواجهه با عوامل استرس از خودمان بروز می‌دهیم، خیلی وقت‌ها به دلایلی مهم برای ریزش مو مبدل می‌شوند. تا قبل از اینکه ریزش مو اتفاق بیافتد، در مواردی می‌توان مانع آن شد اما وقتی این اتفاق رخ داد، دیگر تصور اینکه داروهای گیاهی می‌توانند موهای از دست رفته را به شکلی سحرآمیز به حالت اولیه برگردانند، کمی ساده‌انگارانه به نظر می‌رسد.

  شاید بعضی از این داروها قبل از ریزش، در دوام مو موثر باشند اما باور داشتن به ایجاد یک تغییر بزرگ از سوی چنین داروهایی، ریشه علمی ندارد. ریزش مو، حقیقتی است که وقتی در زندگی با آن روبرو شدیم، باید آن را بپذیریم. چرا که واقعیتی انکارنشدنی به نظر می‌رسد.

  این اتفاق در قیاس با بسیاری از اتفاقاتی که می‌توانند در مسیر زندگی برای فرد رخ بدهند، اصلا هم فاجعه‌بار و تلخ نیست. اگر با آن مشکلی نداریم، هیچ دلیلی برای ناراحتی در این مورد وجود ندارد و اگر هم قصد عوض کردن ظاهرمان را داریم، روشی مثل کاشت مو می‌تواند مورد استفاده قرار بگیرد.

  اما در بین روش های موجود برای رفع ریزش مو، یکی از مشهور ترین و محبوب ترین روش هایی که در دنیا وجود دارد و سالانه توسط هزاران نفر در سراسر دنیا انجام می شود، کاشت مو طبیعی می باشد. کاشت مو در ناحیه جلوی سر می تواند علاوه بر پیشگیری از ریزش مو در این ناحیه سبب افزایش تراکم و پر پشتی موها در این ناحیه نیز خواهد شد.

 • تارهای مو استفاده شده برای کاشت موی جلوی سر


  از جمله مهم ترین بخش های انجام پیوند مو طبیعی مربوط به برداشت موها از ناحیه اهدا کننده می باشد که از اهمیت بسیار زیاد برخوردار بوده و با میزان موفقیت آمیز بودن نتایج حاصل ترمیم مو ارتباط نزدیکی دارد.

  اصلاح ‌کردن مو پیش از عمل کاشت، یکی از ماجراهایی است که معمولا در میان پرسش‌های اولیه متقاضیان کاشت مو قرار می‌گیرد. بخشی از این موضوع در نهایت به انتخاب خوب فرد بستگی خواهد داشت. فرد می‌تواند تنها مناطقی از مو که ریشه‌ها قرار است از آن برداشته شوند را اصلاح کنند و هم می‌تواند برای رسیدن به یک حالت یکنواخت و هم‌سطح، همه موهای خود را به صورت یک‌دست کوتاه کند. به طور معمول بیشتر افرادی که برای کاشت مو آماده می‌شوند، راه دوم را انتخاب می‌کنند و ترجیح می‌دهند همه موهای همه نقاط سرشان را کوتاه کنند.

  معمولا پزشکان برای انجام کاشت مو سعی می کنند از نواحی و مناطقی از موی سر برداشت مو را انجام دهند که دارای کیفیت مناسب و قطر و ضخامت مناسبی باشند و همرنگ با سایر موهای آن ناحیه باشد. زیرا از مواردی که تاثیر به سزایی در نتایج حاصل کاشت مو طبیعی دارد قطر موهای برداشت شده می باشد که علاوه بر داشتن کیفیت مناسب، می تواند در بالا بودن تراکم موها پس از کاشت مو نیز تاثیر زیادی داشته باشد.

  به همین منظور معمولا پزشک متخصص نواحی پشت سر هر فردی را بهترین ناحیه برای برداشت تعیین می کنند و آن را به عنوان بانک مو برای ترمیم مو مشخص می کنند. این ناحیه تمامی ویژگی های موی مناسب برای برداشت و پیوند مو را داراست و در اکثریت افرادی که از موهای پشت سر برای ترمیم مو استفاده کرده اند به نتایج مثبت و دلخواه دست یافته اند.

  وقتی کاشت مو صورت گرفت، بانک مو یا همان منطقه اهداکننده فولیکول‌ها استریل می‌شود تا فرد در این نواحی عفونت و عارضه‌های دیگر را تجربه نکند. استفاده از آنتی‌بیوتیک و مسکن‌ها نیز در این مورد موثر خواهد بود. ممکن است فرد برای مدت کوتاهی در این ناحیه از سر، احساس نسبتا ناخوشایندی داشته باشد اما نباید فراموش کرد که اساسا در هیچ عملی، همه چیز به صورت کاملا دلخواه پیش نمی‌رود و حتما عوارضی نیز وجود خواهد داشت. به طور کلی بانک مو به ویژه در نواحی پشت سر، روی نتیجه عمل کاشت مو تاثیر زیادی خواهد داشت.

  البته برای افرادی که در این ناحیه دارای تراکم موی مناسب و همچنین موی با کیفیت برای پیوند مو نمی باشند نیز راهکاری وجود دارد و این دسته از افراد می توانند برای ترمیم موهای خود از سایر قسمت های بدن که دارای ویژگی های ذکر شده می باشد استفاده کنند.

  در مردان، ریش و موی سینه گاهی در عمل کاشت موی سر مورد استفاده قرار می‌گیرند. موهای این نواحی از بدن بر خلاف موی وسط سر، به خودی خود دچار ریزش نمی‌شوند و مقاوم هستند. پس وقتی فولیکول‌ها از این ناحیه انتقال پیدا می‌کنند، دیگر در منطقه جدید خبری از ریزش مو نخواهد بود.

  به این نکته مهم نیز باید توجه کرد که وقتی از موهای پشت سر برای کاشت مو در میانه سر استفاده می‌کنیم، موهای منطقه بانک مو دیگر به حالت اولشان برنمی‌گردند. چرا که فولیکول‌ها رشد را در یک نقطه جدید تجربه می‌کنند.

  به همین خاطر پزشک‌ها، سعی می‌کنند انتقال مو را از یک منطقه وسیع‌تر در پشت سر انجام بدهند که تفاوت میان موهای جدید و موهای باقی مانده قدیمی، چندان ملموس نباشد. استفاده از موی بدن به عنوان منطقه اهداکننده مو، البته مخالفانی نیز دارد که معتقدند این موها حالت طبیعی اولیه را پیدا نخواهند کرد. به طور کلی انجام این کار کمی سخت‌تر است و البته هزینه بیشتری نیز به همراه دارد.

 • آیا کاشت موی جلوی سر دائمی است؟


  پس از انجام کاشت مو طبیعی در سر بیمار یک دوره نقاهت دو هفته ای خواهد داشت و در این مدت باید به خوبی از موها و فولیکول های کاشت شده در محل هدف به خوبی مراقبت کند. پس از گذشت دو هفته به مرور تمامی موهای کاشت شده در سر فرد به طور کلی ریزش می کند و این ناحیه خالی از مو های کاشت شده می شود.

  این امر یک روند طبیعی میباشد و بیمار نباید نگران آن باشد و جزئی از روند بهبودی و پیشرفت در شخص محسوب می شود. پس از آن موهای جدیدی در ناحیه هدف شخص شروع به جوانه زدن و رشد می کنند و به مرور و در طول چند ماه روند رشد آن ها به تکامل می رسد.

  موهای جدید تمامی ویژگی های یک موی طبیعی از جمله رنگ و ضخامت و فرم آن را دارا خواهد بود و همانند سایر موهای طبیعی به نظر خواهد رسید. این موها برای مدت های طولانی و به طور دائمی بدون تغییر در سر فرد باقی خواهد ماند.

  شاید در گروهی از افراد، رسیدن به مطلوب‌ترین فرم ممکن در کاشت مو، به چند عمل نیاز داشته باشد. با این حال در وضعیت عادی با توجه به برنامه‌ریزی ژنتیکی فولیکول‌ها، مشکلی برای رشد موهای جدید در جلوی سر وجود نخواهد داشت.

  عوامل مختلفی در میزان رشد موهای جدید، موثر هستند. رشد مو در قسمت جلویی و میانی سر، معمولا مهم‌ترین دغدغه افرادی است که به سراغ کاشت مو می‌روند و برای آن‌ها بسیار مهم است که این رشد، چشمگیر و کاملا قابل تشخیص باشد. آن‌ها به این موضوع اهمیت زیادی می‌دهند و خواهان رسیدن به مطلوب‌ترین نتیجه ممکن هستند.

  پس به طور کلی نتایج و تاثیرات حاصل از ترمیمی مو دائمی و ماندگار محسوب می شود و شخص می تواند دیگر با ریزش موهای خود خداحافظی کند زیرا موهای جدید کاملا ماندگار بوده و از بین نخواهند رفت. البته لازم به ذکر است که مراقبت های شخص پس از انجام کاشت مو (hair transplantation) طبیعی تاثیر زیادی در ماندگاری تاثیرات پیوند مو دارد و عدم توجه به آن می تواند تاثیرات منفی را در پی داشته باشد.

یون تراپی (سم زدایی بدن)

 • دستگاه سم زدایی بدن و منظور از سم زدایی


  دستگاه سم زدایی بدن به بیش از 5000 سال قبل و به طب سنتی هند باز میگردد.دستگاه سم زدایی از پا که در طبها و درمانهای قدیم از نمک دریا برای جذب سموم و نا خالص های موجود در بدن استفاده میکردن . دستگاه سم زدایی یونی در طول قرن ها نیز از آب دریا و راه رفتن در ساحل برای تخلیه سموم مورد استفاده قرار می گرفته .

  دستگاه سم زدایی دیجیتالی گفته می شود که یک سم زدایی از پا با بیرون کشیدن سموم از بدن از طریق پاهایتان کار می کند. دستگاه سم زادایی بادی دتوکس که به عنوان روشی ایمن و آرامش بخش برای پاک سازی بدن می باشد .

  دستگاه سم زدایی از پا چگونه کار میکند :
  دستگاه سم زدایی از پا و دستگاه یون تراپی با قلیایی کردن آب و تولید یونهای منفی در آب و انتقال آن به بدن و همچنین با ایجاد شوکها و پالساهای ضعیف تدریحی سلولها به خوبی می توانند مواد سمی را از بدن دفع نمایند .

  دستگاه سم زدایی یونی یونهای موجود در آب ، دارای بارهایی هستند که باعث می شود آنها به هرگونه فلزات سنگین و سموم موجود در بدن شما متصل شوند ، مشابه نحوه عملکرد آهن ربا و اجازه می دهد تا سموم از طریق منافذ بسیار زیاد کف پا بیرون کشیده شوند .

  دلایل زیادی برای در نظر گرفتن چنین وسیله ای برای سم زدایی کامل بدن وجود دارد. هنگامی که بدن شما تعادل خود را دوباره به دست آورد و pH خون بر خلاف اسید قلیایی تر می شود ، تقویت فوق العاده ای از سیستم ایمنی بدن خود را تجربه خواهید کرد . به این معنی که در برابر بیماری ها مقاومت بیشتری خواهید کرد. درمان سم زدایی با کمک حمام پا برای کسانی که سعی در بهبودی از آسیب یا جراحی دارند بسیار مفید است.

  دستگاه Detox cell برای افرادی که از آرتروز رنج می برند می توانند از مزایای استفاده از حمام آبگرم یونی بهره مند شوند. سفتی در مفاصل آنها تسکین یافته و آنها می توانند در مورد کارهای روزانه خود بدون اینکه از مشکلات معمول رنج ببرند به فعالیتهای روزمره خود ادامه دهند .

  شما همچنین متوجه خواهید شد که چگونه الگوهای خواب شما تغییر می یابد ، بنابراین می توانید شبها آرام تر بخوابید ، که این به میزان زیادی در رفاه عمومی شما نقش دارد.

  منظور از سم زدایی از پا یا یون تراپی چیست ؟
  دستگاه دفع سموم بدن و دستگاه یون تراپی به صورت بالقوه می تواند از طریق غذاها مانند روغنهای شرکتی ، پروتین های هورمونی ، نمک ، محصولات تراریخته ، لبنیات گاها آلوده، هوای آلوده ، مواد

  شیمیایی موجود در خانه ،لوازم آرایشی و بهداشتی و یا امواجهای مختلف وارد بدن شده و معمولا از 5 تا 25 کیلو در بدن تجمع پیدا میکند .
  دستگاه سم زدایی از پا به عنوان روشی برای خلاص شدن بدن از سموم مضر به طرز فوق العاده ای به ما کمک می کند و استفاده این دستگاه روز به روز محبوب تر می شود .

  به دلیل افزایش محبوبیت دستگاه دفع سموم بدن در برخی از استخرها ، مراکز درمانی ، مراکز طب سنتی ، کلینک های زیبایی و سلامتی و حتی برای مصارف خانگی یون تراپی مورد استفاده قرار می گیرد.

 • فواید دستگاه سم زدایی بدن یا یون تراپی


  • سم زدایی و پاکسازی فلزات سنگین از اعضای بدن مانند فلزات و سرب لوازم آرایشی و دارویی
  • تسکین دردهای نقرسی ، مثانه ، درد های التهاب مفاصل ، عضلانی
  • بهبود و ارتقاء سلامت جنسی
  • کاهش درد در دورهای قاعدگی
  • تسکین در دردهای عضلانی و مفصلی
  • بهبود در تمرکز، خواب و حافظه
  • پاکسازی و تضعیف باکتریها ، انگل ها ، قارچها و مخمرها
  • جوانسازی ، کاهش آکنه ، چروک و سایر مشکلات پوستی ، سایه های تیره شده زیر چشم
  • کاهش وزن و بهبود جذب بهتر غذا
  • کاهش التهاب
  • حفظ تعادل در بدن و پاکسازی خون
  • بهبود در خواب
  • افزایش و تقویت سیستم ایمنی بدن
  • کنترل چربی و تنظیم نمودن آن
  • برای کاهش استرس و افزایش انرژی
  • متعادل کردن قند خون
  • حذف سموم از قبیل اسید لاکتیک ، کربنیک ، بوتیریک و …
  • سم زدایی بدن و پاکسازی کبد و درمان کبد چرب
  • بهبود آلرژی فصلی
  • درمان ورم پا
  • بالا بردن سطح اکسیژن در خون
  • تنظیم قند و چربی
  • اثر بخشی عالی در بهبود دردهای ناحیه زانو
  • درمان و بهبود یبوست
  • درمان بی اشتهایی
  • درمان عفونتهای اداری و کاهش درد بیضه در آقایان به دلیل مشکلات عفونی ( تجربه استفاده یکی از مشتریان شرکت نوین ایده پارسی )
 • تجربیات و نظرات افراد در جلسه اول از دستگاه سم زدایی بدن


  • افزایش انرژی بدن
  • احساس شادابی
  • افرادیکه مفاصل متورم و درد زانو و نقرس دارند تسکین و رضایت قابل توجهی دارند .
  • جوش های پوست و صورت ، سایه های تیره اطراف چشم کاهش می یابند
  • آرامش اعصاب و ریلگسی .
  • احساس سبکی مخصوصا در پاها
پرسينگ ناف، لب، بيني، ابرو، گوش

 • پیرسینگ چیست؟


  پیرسینگ (به انگلیسی Piercing) در لغت به معنی سوراخ کردن به وسیله جسم نوک تیز می‌باشد و در واقع سوراخ کاری بدن به منظور استفاده از زیور آلات جهت زیبایی است و بازتابی از آداب و رسوم باستانی و معیارهای فرهنگی هر منطقه می‌باشد.
  در ایران از همان دوران نوزادی و کودکی در دختران، اقدام به سوراخ کردن گوش آنان می‌کنند و نیز سوراخ کردن بینی در زنان هندی بخشی از فرهنگ آنها به شمار می‌رود.

  سن و مکان‌های قابل انجام پیرسینگ
  پیرسینگ از سنین شیرخوارگی تا سالمندی قابل انجام است. بیشترین تقاضا در سنین نوجوانی و جوانی دیده می‌شود و حتی در مواردی در آقایان جوان نیز دیده می‌شود.

  شایع‌ترین نواحی که افراد در ایران تمایل به انجام آن دارند نقاط مختلف گوش می‌باشد. بعد از گوش، پیرسینگ ناف، پیرسینگ بینی، پیرسینگ لب، پیرسینگ ابرو و پیرسینگ واژن شایع‌ترین مکان‌ها است.

 • موارد منع انجام


  • افرادی که بیماری دیابت دارند.
  • کسانی که ضعف سیستم ایمنی دارند یا از داروهای سرکوب کننده سیستم ایمنی استفاده می‌کنند.
  • کسانی که بدنشان تمایل به ایجاد اسکار و به اصطلاح گوشت اضافه بعد از ایجاد زخم دارد.
  • کسانی که سابقه حساسیت یا آلرژی‌های شدید تماسی دارند.

  بروز حساسیت به عوامل مختلفی بستگی دارد که از مهمترین آنها می‌توان به جنس زیورآلات مورد استفاده و واکنش بدن فردی که داوطلب انجام پیرسینگ است اشاره نمود. به طوری که بعضی افراد بطور با لقوه بدنشان به عوامل خارجی واکنش نشان داده که این واکنش‌ها می‌تواند از خفیف تا شدید متغیر باشد که با گرفتن یک شرح حال دقیق تا حدودی می‌توان به زمینه این حساسیت پی‌برد و در اینگونه افراد توصیه می‌شود از زیورآلاتی که از جنس طلا ساخته شده است استفاده نمایند چون در بین تمام فلزات طلا خاصیت حساسیت‌زایی کمتری دارد.

  توصیه ما به افرادی که قصد انجام پیرسینگ دارند این است که هزینه کمتر را معیار انتخاب خود قرار ندهند. حتماً نزد پزشک و حتی المقدور نزد پزشکان با تجربه پیرسینگ را انجام دهند. از مراجعه به افراد غیر پزشک بپرهیزند تا دچار عفونت‌هایی مانند هپاتیت و ایدز و نیز تغییر شکل ناهنجار و ناخواسته در بدن نشوند.

 • پرسینگ بینی


  آیا پرسینگ بینی درد دارد؟
  خیر، این عمل در کلینیک ما با بی‌حسی کامل انجام شود. لازم به ذکر است که پرسینگ بینی بدون بی‌حسی فوق‌العاده دردناک است.

  چه نوع پیرسینگی برای بینی مناسب است؟
  نوع پیرسینگ بینی، با پیرسینگ بقیه نقاط بدن متفاوت است و اختصاصی بینی است.
  جنس این پیرسنگ‌ها باید مناسب و ترجیحاً نقره و یا طلا باشد که ریسک آلرژی به حداقل میزان ممکن کاهش یابد.

  مراقبت‌های بعد از انجام پرسینگ بینی چیست؟

  • روزی ۲ بار محل پیرسینگ را با پنبه و الکل تمیز کنید.
  • روزی ۲ بار پیرسینگ را به آرامی در جهت‌های مختلف بچرخانید.
  • حداقل به مدت ۴ هفته از خارج نمودن آن خودداری کنید.
  • در صورت بروز علائم حساسیت مثل قرمزی و خارش در محل، به پزشک معالج خود جهت درمان مراجعه کنید.
 • پرسینگ گوش، ناف، زبان و...


  پیریسنگ گوش چگونه است ؟
  پیرسینگ را می توان برای گوش هم انجام داد این کار را می توانید روی لاله یا غضروف گوش انجام دهید و حلقه های جواهر و طلا به آن آویزان نمایید. پیرسینگ لاله و غضروف به یک شکل مشابه انجام میشود اما سوراخ کردن غضروف کمی سخت بوده و البته به مراقبت های بیشتری نیاز دارد تا عفونت نکند و بسته شدن آن هم زمان بیشتری نیاز خواهد داشت.

  پیرسینگ ناف چیست و چطور انجام میشود ؟
  شاید تا چند سال پیش اگر می شنیدید کسی ناف خود را سوراخ کرده و به آن حلقه آویزان کرده است برایتان عجیب و بعضا خنده دار بود اما در دنیای امروز دیگر این کار یکی از جراحی های زیبایی محسوب شده و طرفداران زیادی هم پیدا کرده است در پیرسینگ ناف پوست کنار ناف را سوراخ کرده و به آن حلقه و یا جواهرات مورد نظر را آویزان می کنند .

  پیرسینگ ناف حدودا شش ماه زمان می برد که به طور کامل خوب شود و باید در این مدت مراقب باشید که محل زخم آلوده نشده و عفونت نکند ضمن آنکه از پوشیدن لباس های زیر و خشن که باعث ساییده شدن محل جراحی می گردند هم خودداری نمایید . پیرسینگ ناف به تقلید از اقوام افریقایی در بین زنان اروپا رواج پیدا کرد و سال ها بعد به کشورهای آسیایی و ایران هم رسید و در نظر برخی افراد یکی از نشانه های جذابیت و زیبایی محسوب میشود .

  پیرسینگ زبان چگونه است؟
  یکی از خطرناکترین و پر عارضه ترین انواع پیرسینگ سوراخ کردن زبان است این کار می توانند مشکلات زیادی را برای شخص بوجود آورد احتمال اینکه باعث عفونت های حاد زبان و دندان ها و لثه ها گردد بسیار زیاد بوده و می تواند به خرد شدن دندان ها و از بین رفتن لثه ها و عفونت شدید زبان و اشکال در بلع و گوارش منجر گردد .

  اگر مصمم هستید که حتما این کار را انجام دهید قبل از آن از سلامت قلب خود مطمئن شوید چون افرادی که مشکلات قلبی دارند به هیچ وجه نباید این کار را انجام دهند دلیل ان هم این است که بعد از پیرسینگ زبان انتی بیوتیک های قوی تجویز میشود که برای قلب خطرناک می باشد . بعد از اینکه این کار را انجام دادید حتما بعد از صرف هر غذا یا نوشیدنی دهان خود را بشویید و از خوردن غذاها و نوشیدنی های داغ و تند وتیز خودداری نمایید تا زبان تحریک نشود.

بلفاروپلاستي به روش پلاسما (افتادگی پلک)

 • دستگاه پلاسماجت چیست ؟


  روش غیر جراحی بلفاروپلاستی با پلاسما جت که اغلب تحت عنوان لیفت بدون جراحی پلک شناخته می‌شود، یک جایگزین بی‌خطر برای جراحی زیبایی و بدون خطرات مرتبط با مداخلات جراحی است. به جای بریدن پوست اضافه یا استفاده از نور شدید لیزر، در این روش از پلاسما برای ایجاد یک قوس کوچک الکتریسیته استفاده می‌شود که می‌تواند سلول‌های سطحی پوست را با استفاده از گرمای اعمالی هدف قرار دهد.

  این روش برای نواحی حساس پوست در اطراف چشم‌ها مناسب است زیرا از آسیب به پوست اطراف و زیرین جلوگیری می‌کند و می‌توان مطمئن بود که می‌توانید پلک‌های خود را بعد از عمل همچنان بطور مناسب حرکت دهید.

  دستگاه پلاسما جت روشی برای رفع افتادگی پلک بدون جراحی است. این خدمت برای افرادی مناسب است که تمایلی به جراحی پلک ندارند و میخواهند بدون نیاز به بی هوشی و جراحی (به دلیل ترس از بی هوشی) پلک هایی جوان و زیبا داشته باشند.

 • پلفاروپلاستی و رفع افتادگی پلک


  پلاسماجت پیشرفته ترین روش برای از بین بردن چین و چروک چشم و رفع افتادگی پلک

  این روش نسبت به دیگر روش های استفاده شده جدیدتر است. تمرکز در گزینش متخصص‌های پوست و یا کلینیک زیبایی در این زمینه از اهمیت ویژه ای بر خوردار است؛ ضمن اینکه بایستی با دقت به عواملی مانند کیفیت عمل و تجربه ی پزشک نسبت به این مساله تصمیم گیری نمایید.

   

  رفع افتادگی پلک به وسیله دستگاه پلاسماجت چگونه انجام می شود؟

  در این روش از تیغ و برش استفاده نمیشود و در واقع پوست یا چربی پلک برداشته نمیشود بلکه با استفاده از پلاسما لایه سطحی پوست تصعید( مستقیما از جامد به گاز تبدیل میشود) میشود و این مساله باعث جمع شدن لایه های زیرین پوست میشود.

 • بلفاروپلاستی برای چه کسانی مفید است؟


  • افرادی که از جراحی یا از بیهوشی و بیحسی هراس دارند
  • افرادی که افتادگی پلک کمی دارند و قصد دارند آنرا ترمیم کنند
  • افرادی که افتادگی یکطرفه دارند و ممکن است جراحی باعث عدم تقارن شود
  • افرادی که بیماری خونریزی دهنده دارند یا دارویی مثل وارفارین مصرف میکنند
  • افرادی که مشغله زیادی دارند و تورم و بخیه یک هفته ای جراحی را نمیتوانند داشته باشند
  • افرادی که چشمان شرقی دارند و قصد دارند با کمی لیفت نمای غربی تری به آن بدهند
  • افرادی که قبلا جراحی پلک کرده اند ولی متقارن نیست و میخواهند هر دو چشم متقارن شود
 • مزایا و عوارض بلفاروپلاستی


  مزایای استفاده از پلاسماجت در جراحی بلفاروپلاستی

  • عوارض جراحی پلک را ندارد.
  • بهترین نتیجه را افرادی که دچار شلی و افتادگی متوسط پوست بدون سایر نشانه های پیری چون چروک می برند
  • این روش بسیار سریع بوده و در مدت زمان کمتر از ۳۰ دقیقه قابل انجام است
  • بهبودی بسیار سریع بوده و در مدت زمانی کمتر از ۱۰ روز التهاب رفع می شود
  • فرد در مدت زمان کمتر از یک هفته به محیط کار بر می گردد .

  عوارض بلفاروپلاستی چیست ؟
  عوارض جانبی، فوری بوده و ممکن است شامل تورم و قرمزی در ناحیه تحت درمان به مدت دو تا سه روز باشد. فرایند بهبودی شامل پوسته پوسته شدن (که باید منتظر ماند تا خود به خود بریزند) طی یک دوره‌ی حدوداً یک هفته‌ای خواهد بود.

  درمان گاهی اوقات می‌تواند منجر به قرمزی و تورم طولانی مدت در حین بهبودی پوست شود. این وضعیت بخصوص هنگامی که پلک‌ها یا نواحی نزدیک به چشم درمان می‌شوند، محتمل است. برطرف شدن آن برای برخی از افراد ۷ تا ۱۰ روز بطول می‌انجامد.

كربوكسي تراپي

 • کربوکسی تراپی چیست؟


  کربوکسی تراپی یا کربن دی اکسید تراپی (CDT) تکنیک جدیدی در علم پزشکی محسوب نمی‌شود. این روش در دهه‌ی ۱۹۳۰ در کشور فرانسه ابداع شد. فرانسوی‌ها متوجه شده بودند که حمام کردن یا شنا در آبی که درصد بالایی از گاز دی اکسید کربن دارد، موجب بهبودی سریع‌تر زخم‌ها و آسیب‌های پوستی می‌شود.
  در دهه‌ی ۱۹۵۰ میلادی، جراحان قلب از کربوکسی تراپی برای درمان بیماری‌های عروقی که ناشی از مشکلات خونرسانی به بافت‌ها یا تجمع چربی در عروق بود، استفاده کردند.

  نهایتاً در سال ۱۹۹۵، کربوکسی تراپی جای خود را در میان روش‌های زیبایی و جوانسازی پوست باز کرد و به سرعت به یکی از روش‌های فراگیر در این حوزه تبدیل شد. عمده کاربردهای این روش در گذشته شامل از بین بردن چربی‌های موضعی و جوانسازی پوست بود.

  به مرور از کربوکسی تراپی برای بهبود انعطاف پذیری یا الاستیسیته، بهبود خونرسانی به بافت پوستی، رفع چین و چروک‌ها و افزایش کلاژن سازی استفاده شد.

 • کاربرد کراپوکسی


  کراپوکسی تراپی عمل تزریق گاز دی اکسید کربن به زیر پوست است. این گاز کاملا بی‌ضرر است. دی اکسید کربن گازی است که بدن به طور طبیعی در بدن وجود دارد و میزان تزریق این گاز به به وسیله دستگاه سنجیده می‌شود.

  هنگامی که میزان وجود این گاز در پوست شما بیشتر از حد مجاز رسید، بدن این مورد را به عنوان  کمبود اکسیژه تلقی می‌کند. به همین خاطر جریان افزایش خون در ناحیه مورد نظر افزایش پیدا می‌کند. افزایش جریان خون باعث افزایش رسیدن مواد مغذی به ناحیه مورد نظر می‌شود و در نتیجه ترمیم سلولی شروع می‌شود.

  از کربوکسی تراپی می‌توان برای نواحی مختلف بدن استفاده کرد. نواحی مختلفی مانند پلک، صورت، گردن، باسن، پشت دست‌ها و پاها نقاطی هستند که کربوکس تراپی نتیجه خوبی در آن‌ها دارد. از کربوکسی تراپی میوان برای از بین تیرگی دور چشم، استرچ مارک، از بین بردن رخم ناشنی از آکنه و جراحی، زخم‌های عروقی، رفع شل شدگی و افتادگی پوست برطر کردن خطوط دور دهان و خط خنده استفاده کرد.

  علاوه بر این کربوکس تراپی برای بیماری‌هایی مانند پسوریازیس، ایسکیمیک اندام تحتانی، بیماری‌های ارکتایل مسائل عروقی ریز، ریزش مو و حتی کاهش درد و اسپاسم عضله در پزشکی ورزش استفاده کرد.

 • مزایا کربوکسی تراپی


  • کاهش سلولیت
  • کاهش موضعی چربی با یا بدون لیپوساکشن
  • مکمل درمان لیپوساکشن برای صاف کردن ناهمواری های پوست
  • آلوپسی
  • بیماری‌های عروقی مرتبط با دیابت
  • زخم‌های پوستی
  • برخی از مشکلات نعوظ به علت اختلالات عروقی
  • پارگی پوست( استرچ مارک)
  • جای جوش و افتادگی پوست (بازوها، قفسه سینه، …)
  • درمان چین و چروک
  • درمان برخی از بیماری‌ها
  • درمان و رفع نمودن ناهمواری های پوست
  • بالا بردن جریان خون
 • زمان و کارهای بعد از کربوکسی تراپی


  مدت زمان تزریق کربوکسی تراپی چقدر است ؟
  کربوکسی تراپی درمانی سرپایی بوده و تزریق آن معمولا بین 15-30 دقیقه طول خواهد کشید . تزریق نیازی به بیهوشی ندارد . سوزن آمپول بسیار نازک است و درد و خون ریزی ندارد. نیازی به مراقبت بعد از تزریق نیست و شما می توانید بلافاصله کارهای روزانه خود را انجام دهید.

  پس از کربوکسی تراپی چه باید کرد؟
  افرادی که با این روش کاهش چربی یا سلولیت را انجام می دهند به مدت 24 ساعت نباید تماسی با آب حال از طریق شنا و حمام داشته باشند.

زاویه سازی صورت و رفع غبغب با آنزیم

 • زاویه سازی صورت


  زاویه سازی صورت باعث زیبایی، جوانسازی پوست، اصلاح زاویه بینی، رفع غبغب و حالت دادن به چانه می شود. در عمل زاویه سازی صورت ، حالت صورت پس از عمل به شکل V می شود ، زیرا این حالت صورت در سراسر دنیا بسیار پرطرفدار است . این عمل مخصوصا در بین خانمها و آقایان جوان بسیار رواج دارد. در زاویه سازی صورت ، نقاطی از صورت که نقشی کلیدی در زیبایی صورت دارند برجسته تر می شوند تا تناسب آن ها با بقیه اجزای صورت بیشتر شود . این نقاط می تواند زاویه فک، خطوط فک، گونه و چانه باشد که با روش های مختلفی که برای زاویه سازی صورت بکار برده می شود، این اجزا در تناسب باهم برجسته شده و حالت زیبایی به صورت می دهند .

  در واقع زاویه سازی صورت عملی است که تغییراتی بر روی فک انجام می شود، به طوریکه فک کشیده تر شده و حالتی مانند V پیدا می کند. بنابراین زاویه سازی صورت با کوچک کردن فک، لاغر نمودن صورت و برجسته سازی گونه و چانه انجام می شود. این عمل علاوه بر جنبه زیبایی، جنبه درمانی نیز دارد و می تواند برای درمان افرادی که در طی یک حادثه یا به صورت مادرزادی دچار مشکل در ناحیه فک هستند، بکار گرفته شود.

 • چه کسانی می توانند عمل زاویه سازی صورت را انجام دهند؟


  برای انجام عمل زاویه سازی صورت، حالت صورت افراد باید دارای ویژگی هایی باشد. به عبارت دیگر این عمل برای همه قابل انجام نیست و افرادی با ویژگی های ذیل می توانند گزینه مناسبی برای این عمل باشند.

  • افراد دارای فک عریض و پهن
  • افراد دارای فک مربعی شکل
  • افراد دارای چانه دایره ای شکل
  • افرادی که خط فک آن ها زاویه ندارد.
  • افراد دارای گونه های چاق
  • خانم هایی که فک آن ها حالت مردانه دارد.
  • افراد دارای گونه های لاغر

  شما می توانید پوست صورت خود را از دو طرف، با قرار دادن انگشت شست دست، به سمت گوش ها بکشید. اگر این حالت صورت را دوست دارید، یعنی صورت شما نیاز به تزریق و زاویه سازی دارد تا حجم از دست رفته خود را بازیابد و صورت زیباتر شود.

 • چه کسانی نمی توانند عمل زاویه سازی صورت را انجام دهند؟


  • افرادی که صورت خیلی لاغر یا خیلی چاق دارند.
  • افرادی که دچار افتادگی پوست هستند.
  • افرادی که فک پایینی کوچکی دارند.
  • افرادی که صورت گرد و چاق دارند.
  • افرادی که گونه های کوچکی دارند.
  • افرادی که بینی بزرگی دارند.
  • افرادی که دارای چانه ای با حالت عقب رفتگی هستند.
  • افرادی که گردن چاقی دارند.
  • افرادی که قسمت بالای صورتشان نسبت به قسمت پایینی، باریکتر وکوچکتر است.
 • کارهایی که پس از عمل زاویه سازی صورت باید انجام دهیم


  دستوارت لازم برای بعد از عمل توسط پزشک معالج به شما داده می شود. اما رعایت کردن موارد ذیل در کنار توصیه پزشک معالج، می تواند نتیجه عمل را بهتر نماید.

  • به مدت 4 ساعت پس از عمل از آرایش کردن خودداری نمایید.
  • به مدت یک هفته از جویدن غذاهای سفت خودداری نمایید.
  • به مدت 4 ساعت پس از عمل، از وارد آوردن هر گونه فشار بر روی محل خودداری نمایید.
  • به مدت 2 روز پس از عمل بر روی شکم نخوابید.
  • به مدت یک روز پس از عمل از انجام ورزش های سنگین خودداری نمایید.
  • به مدت یک هفته پس از عمل ، از رفتن به سونا و آبگرم خودداری نمایید.
 • انواع روش های زاویه سازی صورت


  روش های زاویه سازی صورت بسیار متفاوت است. روش های انجام شده برای هر شخص به نظر پزشک معالج او بستگی دارد. قبل از انجام عمل، ابتدا پزشک حالت صورت و گردن ، ساختار فک و صورت بیمار را مورد بررسی قرار می دهد. سپس تست حساسیت و واکنش پوست نسبت به برخی مواد مانند ژل یا نخ، از او گرفته می شود. در نهایت شما با مشورت پزشک معالجتان، می توانید یکی از روش های ذیل را جهت زاویه سازی صورت انتخاب نمایید.

  • زاویه سازی صورت با تزریق ژل
  • زاویه سازی صورت با تزریق چربی
  • زاویه سازی صورت با نخ
  • زاویه سازی صورت با بوتاکس
  • زاویه سازی صورت با تزریق فیلر
  • زاویه سازی صورت با جراحی
کوچک کردن بینی با آنزیم و کلسیم

 • کوچک کردن بینی با آنزیم


  امروزه برای کوچک کردن بینی روش های مختلفی وجود دارد اما یکی از روش های نوین و پرطرفداری که بیشتر برای بینی های گوشتی کاربرد دارد تزریق آنزیم می باشد.

  کوچک کردن بینی با آنزیم چگونه می باشد؟
  در این روش کوچک کردن بینی ، پزشک از آنزیم هیالاز و بلورهای هیدروکسی آپاتیت کلسیم استفاده می کند. این روش کوچک کردن بینی نیازی به بیهوشی و سپری کردن دوره نقاهت طولانی مدت را ندارد و کاملا ایمن و بدون عارضه می باشد. در این روش پزشک ابتدا ناحیه تزریق را ضد عفونی کرده و سپس آنزیم را تزریق می کند.

  برای اینکه بیمار احساس درد نداشته باشد پزشک از داروهای بی حس کننده موضعی استفاده می نماید. تعداد جلسات مورد نیاز برای انجام این روش بین 2 الی 6 جلسه است که در جلسه مشاوره برای هر فرد تعداد جلسات مشخص می شود. تزریق آنزیم باید در فاصله های 1 الی 2 هفته انجام گیرد.

 • اقدامات قبل از کوچک کردن بيني و ماندگاری آن


  اقدامات قبل از کوچک کردن بيني با آنزيم به شرح ذیل می باشد:

  • یکی از مهم ترین اقدامات قبل از کوچک کردن بيني با آنزيم انتخاب یک پزشک خوب و مجرب می باشد.
  • برای انتخاب پزشک می توانید از دوستان و آشنایان خود پرس و جو کنید یا در گوگل جستجو نمایید.
  • حتما پس از انتخاب پزشک مورد نظر برای اطمینان نمونه کارهای او را مشاهده کنید.
  • برای مشاهده نمونه کارهای دکتر زینب فرخ می توانید به گالری تصاویر وب سایت یا صفحه اینستاگرام ایشان مراجعه کنید.
  • در صورتی که بیمار سابقه زدن تب خال دارد حتما به پزشک خود بگوید تا از روش های پیشگیری استفاده کند تا با تزریق کلسیم بیمار تب خال نزند.

   

  میزان ماندگاری کوچک کردن بینی با آنزیم چقدر می باشد؟
  کوچک کردن بینی با این روش دائمی بوده و فقط ممکن است در برخی از افراد 20% آن باز گردد که آن هم معمولا در اثر بارداری یا چاق شدن اتفاق می افتد.

  در اثر بازگشت این مقدار با تکرار یک جلسه تزریق آنزیم مجدد بینی کوچک می شود.

 • مراقبت های بعد از کوچک کردن بيني


  مراقبت های بعد از کوچک کردن بيني با آنزيم به شرح ذیل می باشد:

  • پس از تزريق آنزيم جهت کوچک کردن بینی از ماساژ دادن بینی خودداری کنید.
  • جلسات معاینه را به طور مرتب بروید.
  • مراجعین از جلسه دوم تا ۲ هفته بعد از آخرین جلسه تزریق در شبانه روز ۸ ساعت از چسب بینی استفاده کنند.
  • بیمار از زدن آب به ناحیه تزریق آنزیم تا 24 ساعت جدا خودداری کند.
خدمات مورد نظر خود را پیدا کردید؟

درصورت تمایل و بهره مندی از تخفیفات ویژه ، میتوانید از خدمات رزرواسیون آنلاین گروه استفاده نمائید

فرم رزرواسیون آنلاین